چگونگی اجرا و نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:51 - شنبه 08 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۵۷۸۶
تاریخ انتشار : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
سخنگوی فدراسیون پزشکی و ورزشی: فعالیت رشته‌های ورزشی پر برخورد در شهر‌های قرمز کرونایی همچنان ممنوع است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی و ورزشی در برنامه نبض ورزش شبکه خبر گفت: نوع رشته ورزشی و وضع کرونایی شهر‌ها بر تصمیم فدراسیون پزشکی و ورزشی درباره فعالیت‌های ورزشی تاثیر گذار است.
 
چگونگی اجرا و نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی
وی افزود: در همه شهر‌های وضع سفید از لحاظ کرونا فعالیت ورزشی مانعی ندارد، اما در شهر‌های قرمز از وضع کرونا فعالیت ورزشی ممنوع است.
سخنگوی فدراسیون پزشکی و ورزشی گفت:هیچ محدودیتی در بازگشایی اماکن و سالن‌های ورزشی در کلیه رشته‌های ورزشی در مناطق سفید وجود ندارد. شروع فعالیت باشگاه‌های ورزشی انفرادی در مناطق زرد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانعی ندارد.
وی درباره فعالیت‌های فوتبالی گفت: فعالیت رشته‌های ورزشی پر برخورد و تیمی در شهر‌های قرمز همچنان ممنوع است و ورزش فوتبال هم نیمه برخوردی است.
 

سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی و ورزشی گفت: تاکنون ۱۵ دستورالعمل عموماً برای نوع برخورد با ویروس کرونا به جامعه ورزشی صادر شده است.
وی گفت: معضل کرونا همه گیر است حتی از اقتصاد تا سیاست و اجتماع را فرا گرفته است و در این میان جامعه ورزش هم از این ویروس متاثر شد و ستاد تصمیم گرفت تمام میادین ورزشی بسته شود و در این تصمیمات با ستاد کل کرونا در کشور هماهنگ هستیم.
 
چگونگی اجرا و نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی
مرادی دبیر ستاد مبارزه با کرونا در ورزش هم گفت: افسران مبارزه با کرونا تمام باشگاه‌ها و میادین ورزشی را تحت نظر دارند تا پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.
وی درباره روند فعالیت‌های ورزشی افزود: پروتکل‌های بهداشتی با در نظر گرفتن برخورد، تماس با سطوح، تهویه و ... به دست آمده است و وزارت بهداشت هم بر این روند نظارت دارد.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در ورزش گفت: تلاش شده در این پروتکل‌ها سلامتی ورزشکار‌ان لحاظ شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۷°