تاکسی ها مجاز به سوار کردن 2 مسافر در صندلی عقب هستند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:18 - شنبه 08 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۵۸۱۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
مدیر عامل تاکسیرانی تهران: قنادان افزود: از امروز در کلیه پایانه ها نسبت به ظرفیت تعیین شده 2 مسافر در صندلی عقب نظارت سختگیرانه تر می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

قنادان مدیر عامل تاکسیرانی تهران در ارتباط تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر گفت: مطابق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به ابلاغ محدودیت ظرفیت استقرار مسافر در تاکسی ها، از امروز نظارت سختگیرانه تر خواهد شد.

قنادان افزود: از امروز در کلیه پایانه ها نسبت به ظرفیت تعیین شده  2 مسافر در صندلی عقب نظارت سختگیرانه تر می شود همچنین توزیع ماسک به قیمت دولتی در پایانه های کلیدی و پرترافیک نیز در پایانه ها فراهم شده است اگرچه استفاده از ماسک در تاکسی ها الزامی نیست ولی به شهروندان توصیه می شود برای حفظ سلامتی خود از ماسک استفاده کنند.

مدیر عامل تاکسیرانی تهران افزود: محدودیت ظرفیت و فاصله گذاری در تاکسی ها با توجه به مصوبه ستاد کرونا از 15 فروردین اجرا شد و ابلاغ رسمی شد اما در تاکسی های گردشی مبلغ کرایه بر اساس تعداد مسافر تقسیم می شد که در اصلاحیه و ابلاغ جدید نرخ کرایه ها بر اساس فاصله گذاری اعلام شده است.

او افزود: راننده کرایه مصوب را بر اساس فاصله گذاری اجتماعی محاسبه  می کند و نرخ مسافر چهارم بر سه سرنشین دیگر سرشکن می شود اما در صورت رعایت نکردن راننده تاکسی مردم می توانند اطلاع رسانی کنند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۷°