تاکید بر گسترش روابط پارلمانی ایران و چین
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:39 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۰۳۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پیام تبریک رئیس کمیته دائمی کنگره ملی جمهوری خلق چین بر اهمیت تقویت همکاری‌های پارلمانی و گسترش مناسبات دوستانه ایران و چین و آمادگی مجلس برای تحکیم مراودات پارلمانی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، متن کامل پیام اقای قالیباف به این شرح است:

«جناب آقای لی جان شو؛ رئیس محترم کمیته دائمی کنگره ملی خلق جمهوری خلق چین

پیام تبریک جنابعالی به مناسبت انتخاب اینجانب به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی واصل گردید. با تقدیم صمیمانه‌ترین مراتب تشکر و قدردانی خویش، مایلم بر اهمیت تقویت همکاری‌های پارلمانی و گسترش مناسبات دوستانه دو کشور و بر آمادگی مجلس شورای اسلامی جهت تحکیم مراودات پارلمانی فیمابین تاکید نمایم.

با توجه به روابط راهبردی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، نظر آن جناب را به رویکرد دوره جدید مجلس شورای اسلامی (مجلس یازدهم) و اهتمام ویژه اینجانب بر تداوم همکاری و تقویت روابط پارلمانی با کمیته دائمی کنگره ملی خلق چین در جهت توسعه و گسترش هر چه بیشتر مناسبات معطوف می‌دارم. بی تردید نقش پارلمان‌های دو کشور در کمک به توسعه همکاری‌های سیاسی و اقتصادی فی‌مابین حائز اهمیت می‌باشد. فرصت را غنیمت شمرده سلامت و موفقیت روزافزون آن جناب و سعادت و بهروزی نمایندگان محترم کنگره، ملت و دولت کشوردوست، جمهوری خلق چین را آرزو می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف؛ رئیس مجلس شورای اسلامی»
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°