مزایای امهال اقساط برای فعالان گردشگری تمدید شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:05 - چهارشنبه 02 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۶۱۲۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
معاون سرمایه‌گذاری و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی در نامه‌ای به مدیران میراث فرهنگی استان‌ها نوشت: مهلت استفاده از مزایای مصوبه امهال اقساط برای فعالان گردشگری تا پایان شهریور تمدید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از مهر، ساسان تاجگردون معاون سرمایه‌گذاری و طرح‌های وزارت میراث فرهنگی در نامه‌ای به مدیران کل میراث فرهنگی استان‌ها، درباره امهال سه ماهه اقساط برای فعالان بخش گردشگری نوشت: همانگونه که مستحضرید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر اساس مصوبه یک هزار و دویست و هشتادمین جلسه مورخ ۲۹ بهمن ۹۸ شورای پول و اعتبار ابلاغی در خصوص «برخورداری واحد‌ها و بنگاه‌های اقتصادی که از سوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید معرفی می‌شود»، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظفند برای یکبار و حداکثر به مدت پنج سال بدهی آن‌ها را با اخذ میزان ۵/‏۷ درصد از مانده بدهی و با دوره تنفس ۶ ماهه امهال کنند. مهلت استفاده از مزایای این مصوبه تا پایان شهریور ۹۹ است.

با عنایت به اینکه با شیوع ویروس کرونا، بخش گردشگری و رسته‌های فعالیت این بخش به شدت آسیب دیده است، مقتضی است ضمن اطلاع‌رسانی به ذی‌نفعان و شناسایی بنگاه‌های اقتصادی فعال این بخش و تصویب آن در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، موضوع امهال سه ماهه اقساط برای فعالان این بخش فراهم شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۲۹°