آیا لیگ برتر از سرگرفته می شود؟
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:25 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۱۴۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
مجید جلالی سرمربی تیم گل گهر سیرجان: در شرایط کرونا پیشنهاد شده بازی های لیگ برتر در تهران به صورت متمرکز انجام شود تا هم سلامت بازیکنان بیشتر به خطر نیفتد هم در بودجه صرفه جویی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آماده سازی تیم های لیگ برتری در آستانه از سرگیری مجدد لیگ، فرازو نشیب نامه اساس نامه فیفا، پیگیری شکایت ویلتموس از فدراسیون فوتبال از موضوعاتی است که در چهارسوی لیگ امشب به آن پرداخته شده است.

مجید جلالی سرمربی تیم گل گهر سیرجان درباره حرف و حدیث ها درباره قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلتموس و در ادامه شکایت وی از فدراسیون گفت: بعد از اینکه سالهاست فوتبال ما از آوردن مربیان خارجی بهره ای نگرفتیم و عایدی برای فوتبال کشور ما نداشته بهتر است زنجیره مربی خارجی را قطع کنیم. 

بها ندادن به مربیان داخلی و استفاده از مربیان خارجی در طی سالها ذهنیت و باور عمومی مردم را نیز نسبت به مربیان داخلی عوض کرده است. فدراسیون فوتبال برای متقاعد کردن مربی خارجی به گونه ای قراردادها را تنظیم کرده که تحت هر شرایطی به خواسته های مربی خارجی تن دهد و درآخر مجبور شوند چنین غرامت هایی را پرداخت کنند.

جلالی در ادامه درباره از سرگیری مجدد لیگ گفت: اجرای کامل پروتکل های بهداشتی امکان پذیر نیست اما باید همکاری لازم را انجام داد.

وی افزود: بهتر است همه بازی ها به صورت متمرکز در تهران برگزار شود چون اگر بازی ها در تهران و در فاصله زمانی بهم پیوسته انجام شود و تیم ها در یک جا مستفر باشند که هم از نظر سلامتی و بودجه به نفع تیم هاست هم اینکه ریسک کمتری در این شرایط دارد.

برچسب ها: چهارسوی لیگ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°