انسجام مدیریتی و تخصصی بر مرزبانی حاکم است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:11 - پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۱۸۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: انسجام مدیریتی و تخصصی در مرزبانی حاکم و امروز جهت‌گیری‌های مرزبانی ناشی از رویکرد تجربه، تعقل و تاکتیک است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار قاسم رضایی در آئین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با بیان اینکه مسئولیت در دستان ما امانت است، اظهار کرد: خرداد سال ۹۳، مسئولیت فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی به عنوان امانتی به بنده سپرده شد و در طول این مدت پیرو تأکیدات و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت مرزبانی حرکت کردیم و ان‌شاءالله که خداوند از ما راضی و خشنود باشد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به گذشت ۷۰ ماه از ایفای نقش به عنوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، افزود: این دوران، از بهترین از روز‌های زندگیم بود چرا که روح حاکم بر مرز و مرزبانی، فرهنگ ولایت‌مداری، دفاع‌مقدس و ایثار است.

این مقام مسئول، ارتقاء آمادگی عملیاتی و تعاملات در سطوح مختلف و کاهش آسیب‌پذیری را سه راهبرد مرزبانی براساس منشور تدوینی عنوان کرد و ادامه داد: با اتخاذ این سه راهبرد به دستاورد‌های خوبی رسیدیم و در عین توجه به این سه راهبرد، چهار عنصر ایمان به خدا، احترام، انضباط و ادب و اصل سوم آگاهی، اطلاعات، دانستنی‌ها و مهارت‌ها و اصل چهارم اقتدار را دنبال کردیم.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به تصویب طرح جامع مرزبانی تصریح کرد: امروز مرزبانی این مدال افتخار را دارد که مدافع حریم امن جمهوری اسلامی ایران باشد و از طرفی نیروی انتظامی این مدال و افتخار را دارا است که طرح جامع مرزبانی به تصویب فرماندهی معزز کل قوا رسیده و در جهت شاخصه‌ها و اولویت‌های این طرح جامع حرکت و اقدام می‌کنیم.

رضایی با اشاره به نقش خانواده‌های مرزبانان در کسب موفقیت‌های مرزبانی، گفت: به سهم خود از تک تک خانواده‌های مرزبانان غیور و ایثارگر تشکر می‌کنم و باید بگویم همواره خود را مدیون ایثارگری‌ها و صبوری‌های این خانواده‌ها می‌دانم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: جز با حمایت‌های معنوی و راهبردی فرماندهی معزز کل قوا به این موفقیت‌ها دست نمی‌یافتیم از طرفی دستاوردهایمان مدیون خون کسانی است که در راه صیانت از مرز و کشور جان عزیز خود را فدا کردند، مدیون شهدا هستیم و ان‌شاءالله خداوند عاقبت ما را نیز ختم به شهادت کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۴°