ثبت نام ۲۰۰ هزار نفر در طرح پیش فروش سایپا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:49 - جمعه 17 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۲۷۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
قائم مقام گروه خودروسازی سایپا گفت: هیچ اختلالی در سایت برای پرداخت وجه یا ثبت نام در طرح پیش فروش وجود ندارد و تاکنون هم ۲۰۰ هزار نفر در طرح پیش فروش توانسته اند ثبت نام کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 باقری در گفتگو با شبکه خبر گفت: همزمانی پیش فروش و واریز وجه فروش فوق العاده باعث مشکل خاصی نشده و واریز وجه و ثبت نام خیلی روان در حال انجام است و آنچه که تحت عنوان اختلال و ترافیک سایت مطرح شده، شاید درست نباشد و آنچه مطرح شده مربوط است به راهنمایی که برای ثبت نام روی سایت گذاشته ایم که به مراجعین برای پیدا کردن مسیر کمک کند و زمانی هم طول می‌کشد که نمایندگی‌ها در شهر‌های مختلف احصا شود که این‌ها زمان می‌برد.

او گفت: اگر استنباطمان این باشد که اختلالی ایجاد شده تمهید دیگری اتخاذ خواهیم کرد، ولی در حال حاضر مشکلی نیست و تاکنون بیش از ۵ هزار نفر هم از منتخبین فروش فوق العاده وجه شان را پرداخت کرده اند.

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا با بیان این که تا ساعت ۱۶ فردا فرصت برای تکمیل وجه وجود دارد گفت: مشکلی هم برای واریز مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان نیست فقط درگاه بانک قوامین محدودیتی قائل شده که به ما ارتباطی ندارد و مشتریان می‌توانند از طریق کارت بانک‌های دیگر اقدام کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۷°