اولتیماتوم جدی به باشگاه های فوتبال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:23 - سه‌شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۲۸۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
سرپرست فدراسيون فوتبال و رئيس سازمان ليگ با ارسال نامه اي به مديران باشگاه هاي ليگ برتر و ليگ يك خواهان تعيين تكليف بدهي هاي معوقه شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 در نامه حيدر بهاروند به مديران باشگاه هاي ليگ برتر و ليگ يك آمده است: بنا به الزام موكد و اجباري كنفدراسيون فوتبال آسيا در خصوص تعيين تكليف و شفاف سازي بدهي هاي معوق آن باشگاه موارد ذيل لازم الاجراء مي باشد.
 
باشگاه هاي حاضر در ليگ برتر و دسته يك آزادگان موظف مي باشند در رابطه با بدهي هاي معوق كه ذيلا به آن اشاره مي گردد شفاف سازي، اقدام و تعيين تكليف نمايند. از اين رو طبق مصوبات كنفدراسيون فوتبال آسيا كليه مواردي كه تا قبل از ۹ تير ۱۳۹۹ از سوي:  1. بازيكنان  2.  كادر فني  3. كاركنان باشگاه  4. نمايندگان بازيكنان و كادر فني (آژانس هاي نقل و انتقالات)  5. باشگاه انتقال دهنده بازيكن  6. سازمان هاي اجتماعي (عوارض، ماليات) اعلام بدهي كنند و از طريق نامه، ايميل و يا هرگونه درخواست و مطالبه بدهي معوق آن باشگاه به موارد فوق كه چه از طريق كميته صدور مجوز و چه در اركان قضايي فوتبال و يا بين المللي ثبت گرديده باشد و يا منجر به صدور راي نهايي شده باشد، باشگاه موظف است نسبت به تعيين تكليف، پرداخت، تسويه و يا مراجعه به اركان قضايي حداكثر تا تاريخ ۹ شهريور ۱۳۹۹ اقدامات لازم را مبذول دارد.
 
 در صورت عدم تحقق اين امر عواقب ناشي از آن متوجه آن باشگاه محترم خواهد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۹°