شاهد زوال زودرس دشمنان بزرگ خود هستیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 17 آذر 1400
کد خبر : ۷۹۶۳۳۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز شاهد زوال زودرس و شتاب دار دشمنان بزرگ خود به ویژه امریکا جنایتکار هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم از سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی فرمانده سابق دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) و معارفه سردار سرتیپ پاسدار نعمان غلامی فرمانده جدید این دانشگاه افزود: اگر تا پیش از این آمریکا فقط جنایت هایش در نقاط مختلف جهان به چشم می‌خورد و جنایات آمریکا در خود این کشور مخفی بود، اما امروز چهره واقعی جنایات آمریکا بر ضد ملت خود محسوس است.

او گفت: این جنایات به حدی است که ملت آمریکا مجبور شده است پرچم آمریکا را در سرزمین آمریکا آتش بزند و این اوج نفرت از یک رژیمی است که ظالمانه بر این ملت حکومت می‌کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه رفتار جهان هم اکنون در حال تغییر است، افزود:​امروز همه نماد‌هایی که آمریکایی‌ها با آن نماد‌ها و با فریب کاری و ظاهری جهان پسند با آن‌ها خود را معرفی می‌کردند، در حال سقوط است.

سردار سلامی گفت: آمریکا در حال پاره پاره کردن و فروپاشاندن تصویر دروغینی است که از خودش ساخته است.

او افزود: واقعیت‌های غم ناک، آلوده و نفرت انگیز شخصیت آمریکا که تاکنون زیر پوشش توانمندی هایش مستور مانده بود؛ امروز عیان شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آن‌ها خود را نماد دموکراسی، آزادی، امنیت، رفاه، پیشرفت، اقتدار و حقوق بشر می‌دانستند، اما همه این نماد‌ها امروز فرو ریخته و همه این ادعا‌ها رنگ باخته است.

سردار سلامی افزود: امروز چهره آمریکا مانند یک آیینه مبهم و غبار آلود که قاب آن سالم، اما آیینه اش شکسته است، جلوه نمایی می‌کند.

او گفت: آمریکا فروپاشیده، چون قوه مرکزی تدبیر درآن فرو پاشیده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: زوال عقل سیاسی نقطه آغاز زوال یک قدرت است و وقتی حکمت به قدرت متصل نیست قدرت برعکس عمل می‌کند و نتیجه‌ای جز افزایش نفرت، شلوغ شدن بیشتر خیابان‌ها و جنایات بیشتر برای آمریکا بر جا نمی‌گذارد.

سردار سلامی تصریح کرد: امروز آمریکا و استکبار به هر آنچه که درباره نظام ما و انقلاب اسلامی می‌خواستند تمسخر کنند، گرفتار شده اند.

او گفت: در حالی که آمریکایی‌ها ما را تحت سخت‌ترین تحریم‌ها قرار داده اند، اما امروز از مهار بیماری کرونا ناتوان و با ۴۰ میلیون بیکار در بدترین شرایط اقتصادی هستند و این در حالی است که در ایران عزیز، ملت و همه بخش‌های نظام در مقابله با کرونا خوش درخشیدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: بزرگترین رزمایش اقتدار ما حرکت کشتی هایمان در دریای آزاد از خلیج فارس تا سواحل ونزوئلا بود و مردان دریا نورد دریا دل ما این پیام اقتدار را به جهانیان رساندند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲.۷۹°    ۷.۹۹°