خبر مشروح ۲۰ پنج شنبه ۲۲ خرداد ۹۹
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 03 تير 1400
کد خبر : ۷۹۶۳۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱
بهره برداری رئیس جمهور از سه طرح صنعتی در استان اصفهان و دستور رئیس وه قضائیه به قضات برای حفظ منابع طبیعی در استان ها و برخی خبرهای دیگر داخلی و خارجی را در این بخش خبری ببینید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سه طرح صنعتی، ازجمله یک طرح در حوزه لوازم خانگی هم در استان اصفهان به بهره برداری رسید ... آقای روحانی به ۲۰۰ طرحء صنعتی و معدنی که در صفء بهره برداری تا پایان سال هستن اشاره کرد و گفت: مسئولیت مهمء وزارت صمت درباره معادن اینه که واگذاری‌های کاغذی رو باطل کنه تا معادن به چرخه اشتغال برگردند.

  پلاک خداحافظی، روی آخرین پژو ۴۰۵ ءکارخانه ایران خودروی خراسان، نصب شد.
رئیس قوه قضائیه گفت: فساد در دستگاه قضا، تحمل نخواهد شد. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی که به استان فارس رفته، در جمع قضات و کارکنان دادگستریء این استان گفت: اگر امروز پرونده‌هایی بررسی می‌شه که به تخلف درون دستگاه برمی گرده، به درخواست خود کارکنان دستگاه قضاست.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به قضات دستور داد برای حفظ منابع طبیعی در استان‌ها بکوشند و دست زمین خواران رو از منابع ملی، کوتاه کنن ... رئیس دستگاه قضا درباره پرونده سیل پارسالء شیراز، از برخورد با برخی متخلفان خبر داد و گفت: اگر مسیر آب، لایروبی می‌شد، از این حادثه، جلوگیری می‌کرد ... با حضور رئیس قوه قضائیه در شورای اداری استان فارس هم مشکلات استان، به ویژه در حوزه تولید، بررسی شد.

رئیس دستگاه قضا در دیدار سران عشایرء فارس هم بر رفع مشکلاتء عشایر تاکید کرد و گفت: حفاظت مراتع از تعرضء سودجویان و حمایتء قانونمند از عشایر، می‌تونه به رشد تولید، کمک کنه ... آقای رئیسی با تاکید بر توسعه نهاد‌های داوریء عشایری گفت: هرچه مشکلات در درون عشایر، با ریش سفیدی برطرف بشه، مورد حمایت دستگاه قضاست.
رئیس قوه قضائیه از اداره کل ثبت اسنادء استان فارس هم بازدید کرد و در گفتگو با تعدادی از مراجعه کنندگان، در جریان مشکلاتشون قرار گرفت و به مسئولان این اداره هم برای تسهیل کارء مردم، دستوراتی داد.
 
***
پنجشنبه‌های افتتاح، به خراسان رضوی و اصفهان رسید. واحد تولید کنسانتره صنایع معدنیء فولادء سنگان و خط تولید گندله سناباد در خراسان رضوی، با حضور ویدئوکنفرانسیء رئیس جمهور، به بهره برداری رسید.

**
شش کیلومتر دیگه از طرح چهاربانده کردن جاده هراز، با حضور وزیر راه و شهرسازی، به بهره برداری رسید. آقای اسلامی در حاشیه این مراسم، در پاسخ به سوالی درباره بازار مسکن گفت: التهابء ناشی از بازار‌های موازی، باعث حبابء بازارء مسکن شده که بهتره مردم در خرید خونه، مدتی تامل کنند.
 
**
ارز‌های صادراتی رو تا چهل روزء آینده، عرضه کنید ... بانک مرکزی به صادرکنندگان تا پایان تیر مهلت داده تعهدات ارزیء پارسال رو رفع کنن ... و اگر نکنن، دیگه از مشوق‌های صادراتی و معافیتء مالیاتی و تمدید کارت‌ء بازرگانی، خبری نیست.

**
آتشی جزیی ، در ساختمان شیشه ای رسانه ملی ، با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد .
**
توصیهء این روزها به دارندگان سهام عدالت که سهام عدالت را نفروشید؛ گرون میشه. توصیه ای که با جدی گرفتنش خیلی ها سهامشونو نگه داشتن و سود کردن.
**
با گذشت ۱۶ روز از آغاز تظاهرات در امریکا، اعتراض‌ها ضد بی عدالتی و تبعیض ساختاری در این کشور، کمرنگ نشده است. شهر‌های مینیاپلیس، بوستون، نیویورک، پورتلند، میامی و چند شهر دیگه، شاهد تجمعات اعتراضی هستند. مردم امریکا به بی عدالتی و تبعیضء نهادینه شده در حاکمیتء این کشور اعتراض دارن و خواستار تغییرات اساسی هستند.
برچسب ها: خبر 20
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °