غریب آبادی: سیاست های امریکا مخرب است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:51 - پنجشنبه 13 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۶۴۵۵
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
سفیر و نماینده دائم کشورمان، از تحریم‌های یکجانبه امریکا و قطع بودجه سازمان‌های بین‌المللی ابراز تأسف کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 غریب آبادی با ایراد سخنانی در نشست سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(یونیدو) خواستار تلاش‌های جمعی برای رسیدن به یک بازیابی اقتصادی فراگیرتر، پایدارتر و انعطاف پذیرتر شد.

نماینده دائم کشورمان با قدردانی از تلاش‌های یونیدو در جهت مقابله با چالش‌های ناشی از کرونا، و اشاره به اینکه جامعه جهانی هم اکنون در یک نقطه حساسی قرار دارد و تعداد افراد آلوده و در حال مرگ از اقشار مختلف هنوز در جهان بالاست بر ادامه هماهنگ نمودن تلاش‌ها برای جلوگیری از یک پیامد مخرب مداوم بر زندگی و معیشت مردم تأکید نمود.

نیاز به یک پاسخ چندجانبه، جامع، هماهنگ و گسترده برای حمایت از کشور‌های نیازمند بطوری که آن‌ها را قادر به تفوق بر چالش ها، از دیگر محور‌های تأکیدی سفیر و نماینده دائم کشورمان بود.

غریب آبادی با ابراز تأسف از هرگونه تصمیم، تلاش یا موضع گیری مانند تحریم‌های اقتصادی یکجانبه از جمله علیه کشور‌های مستقل و یا قطع بودجه سازمان‌های بین المللی، که سبب تضعیف ظرفیت ملی، منطقه‌ای و جامعه بین المللی برای مقابله با انتشار ویروس کرونا و پیامد‌های کشنده آن می‌شود، افزود: چنین اقداماتی باید محکوم شوند، چرا که تأثیرات منفی بر بشریت و کل جهان بر جای می‌گذارند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۱°