تمام واجدین شرایط صاحب خانه می‌شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:04 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۷۹۶۴۸۵
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
وزیر راه در اردبیل:در قالب طرح اقدام ملی مسکن تمام افراد واجد شرایط کشور صاحب خانه می شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
اسلامی افزود: تمهیدات جدیدی به دستور رییس‌جمهور تدارک دیده شده است تا اجرای این طرح را بصورت فراگیر باهدف خانه‌دار شدن تمام افراد واجد شرایط کشور آغاز کنیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر کشور تا ماه آینده بسته می‌شود، گفت: در تعیین تعرفه زمین های دولتی ، ارائه تسهیلات مالی و بکارگیری تکنولوژی های نوین ساخت مسکن، اقدامات موثری در طرح ملی اقدام صورت می‌گیرد تا جریان تولید مسکن به جریان پایدار تبدیل شود.
 

وی همچنین به اهتمام دولت برای توسعه بزرگراه‌ها و خطوط ریلی کشور اشاره کرد و گفت: محرومیت‌زدایی و ایمن‌سازی جاده‌ها از اولویت‌های کاری وزرات راه و شهرسازی است و در استان اردبیل هم این مهم مورد توجه قرار گرفته تا هم تصادفات جاده‌ای کاهش یابد و هم در راه‌سازی راههای اصلی و احداث راه‌های روستایی توازن وعدالت منطقه‌ای رعایت شود.

وزیر مسکن و شهرسازی با اشاره روند مطلوب ساخت پروژه راه‌آهن اردبیل- میانه افزود: این طرح پیشرفت خوبی دارد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد.

اسلامی اظهارداشت: یکی از وعده‌های رئیس‌جمهوربه مردم این استان تکمیل طرح راه‌آهن اردبیل - میانه بود که با توجه به پیشرفت قابل توجه پروژه این وعده محقق خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: باند اصلی فرودگاه اردبیل با سرعت مناسب در حال تکمیل است و پیش‌بینی شده تا پایان شهریورماه افتتاح شود.

بازدید از راه‌های اصلی ،فرعی و روستایی استان اردبیل و محور اصلی اردبیل به سرچم همچنین قطعات مختلف طرح راه آهن اردبیل به میانه از جمله برنامه‌های سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل است.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°