بازگشایی تالارها تخلف است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:24 - دوشنبه 10 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۶۴۹۴
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
استاندار تهران تاکید کرد: بازگشایی تالارها تخلف است و واحدهایی که رعایت نکنند پلمپ می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

محسن بندپی استاندار تهران در ارتباط با برنامه پیگیری شبکه خبر گفت: تاکنون هیچ مجوزی برای بازگشایی تالارها صادر نشده است. 

بندپی گفت: مجوز فعالیت تالارها نیز خلاف قانون است.

 استاندار تهران گفت: طریقه نشستن در رستوران ها هم مشخص شده که به صورت ضربدری باشدو دهن به دهن نباشد اما برای تالارها هنوز مجوزی ابلاغ نشده است.

او افزود: هم به وزارت بهداشت، هم دانشگاه های علوم پزشکی تاکید شده که نظارت ها جدی باشد تا بیماری کرونا مدیریت شود بازگشایی تالارها کنترل ها را سخت تر می کند.

وزارت بهداشت در حال نوشتن و تکمیل پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی تالارهاست  و هر زمان تشخیص داده شود تالارها با اجرای پروتکل ها بازگشایی خواهد شد. 

ابراهیمی نیا رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی در ارتباط تصویری گفت: با توجه به تعطیلی 5ماهه ی تالارهای جشن و پذیرایی اکثر این تالارها و مراکز پذیرایی در حال ورشکستگی هستند مجوز بازگشایی برخی واحدها صادر خواهدشد.

این مجوزها برای برگزاری مراسم ها با رعایت کاملا بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و شرایط ابلاغی ستاد کرونا صادر می شود.

ابراهیمی نیا در ادامه درباره بازگشایی تالارها بدون مجوز گفت: واحدهای صنفی تا این لحظه مجوزی برای بازگشایی مراکز ندارند و ما تابع دستورات ستاد کرونا هستیم اما برگزاری مراسم در باغات اطراف تهران برگزار می شود که در کنترل ما نیست ولی اگر ستاد کرونا ابلاغ کند بر اساس پروتکل های بهداشتی در خدمت مردم هستیم.

بر خی مراکز به صورت رستورانی در حال فعالیت هستند.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۱°