ورود سازمان بازرسی به قرارداد ویلتموس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:07 - جمعه 14 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۶۴۹۹
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
بازرس کل ورزش سازمان بازرسی کشور: سازمان بازرسی کل کشور و بازرسی ورزش و جوانان برای بررسی قرارداد فدراسیون با آقای ویلتموس ورود کرده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

مسعود طاهری جعفری بازرس کل ورزش سازمان بازرسی کشور گفت: سازمان بازرسی کل کشور و بازرسی ورزش و جوانان برای بررسی قرارداد فدراسیون با آقای ویلتموس ورود کرده است و در نحوه انتخاب مربی و قراداد ابهاماتی وجود دارد که به دستور اکید رئیس سازمان بازرسی کشور این امر بدون نوبت در برنامه سازمان بازرسی کل کشور قرار گرفت.

او افزود: در سیر اساسنامه انتخاب مربی تیم ملی این کار باید در کمیته فنی مطرح می شد و بعد با تصویب هیئت رئیسه انتخاب انجام میشد که رعایت نشده است. از دیگر ابهامات این بوده که قیمت به کار گیری این سرمربی خیلی پایین تر بوده است همچنین مبالغی به این سر مربی پرداخت شده که ابهام دارد و موردبررسی قرار خواهد گرفت. 

او افزود: سازمان بازرسی کل کشور به موجب تکالیف ابلاغی عملکرد همه فدراسیون های ورزشی به ویژه فدراسیون فوتبال را سالانه رصد می کند و بررسی قرارداد آقای ویلتموس نیز از ماههای قبل آغاز شده و در مراحل پایانی قرار دارد که به زودی نتایج بررسی به اطلاع عموم خواهد رسید. 

طاهری جعفری در ادامه گفت: موارد به حسب اهمیت در سازمان بازرسی کل کشور بررسی و نتایج به مراجع ذی ربط اعلام می شود. 

مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: 18 فروردین استارت اساسنامه زده شد و در اردیبهشت بعد از 36 روز اساسنامه برای فیفا ارسال شد. 

ورود سازمان بازرسی به قرارداد ویلتموس

فیفا نیز 2 هفته قبل در پاسخ اصلاحاتی را خواستار شده بود که با هماهنگی هیئت مدیریه فدراسیون اساسنامه بررسی شد براساس ضوابط و قوانین کشور انعطافهایی در اساسنامه ایجاد شد و تعاملاتی درباره پیش نویس اساسنامه انجام شد. 

او افزود: اساسنامه بعد از تغییرات مجدد به فیفا ارسال شد  که روز گذشته در تماس با فیفا مقرر شد پیشنهاداتی از سوی فیفا برای فدراسیون ارسال شود. 

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ویلتموس نیز گفت: باید با توجه به ورود سازمان بازرسی کل کشور منتظر اعلام نتایج باشیم .

 

برچسب ها: چهارسوی لیگ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۱°