هراز و کندوان یکطرفه می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 03 تير 1400
کد خبر : ۷۹۶۵۸۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱
رئیس پلیس راه مازندران؛
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ظهر سه شنبه تا روز یکشنبه اول تیرماه در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سرهنگ "علیرضا قدمی" گفت: برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر فردا سه شنبه ۲۷ خردادماه تا ساعت ۶ صبح روز یک شنبه اول تیرماه در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور "کرج- چالوس"، تصریح کرد: تردد خودرو‌ها از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۷ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت جنوب ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ همان روز تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از جنوب به شمال یک طرفه می‌شود.

وی افزود: تردد خودرو‌ها از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲ بامداد روز‌های پنج شنبه، جمعه و شنبه ۲۹- ۳۰ و ۳۱ خردادماه از کرج به شمال ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد همین روز‌ها تردد از مرزن آباد به سمت جنوب یک طرفه می‌شود.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز، عنوان کرد: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۷ خردادماه تا ۲ بامداد روزیکشنبه اول تیرماه ممنوع است.

وی اظهار کرد: تردد خودرو‌ها از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲ بامداد روز‌های جمعه و شنبه از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲ بامداد همین روز‌ها تردد از آب اسک به سمت تهران یک طرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به محدودیت تردد در محور سوادکوه، عنوان داشت: تردد تریلی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۰ خردادماه از شمال به جنوب و بالعکس در این محور ممنوع است.

سرهنگ قدمی تاکید کرد: برابر وضعیت میدانی ترافیک احتمال تغییر یا لغو و یا ایجاد محدودیت‌های جدید متصور است و حاملان مواد سوختی و غذایی و فاسد شدنی از محدودیت مستثنی هستند.
برچسب ها: پلیس راه ، مازندران ، جاده
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °