کشور مدیون ایثارگری خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:01 - چهارشنبه 09 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۶۶۸۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
رئیس جمهور گفت: کشور مدیون ایثارگری های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است و همه تلاش ها در دولت و بویژه بنیاد شهید، باید بر ماموریت ذاتی خود که خدمت به این عزیزان متمرکز شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 ‎حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی با اشاره به گزارش رئیس بنیاد شهید درباره مجموعه ظرفیت های اقتصادی بنیاد اظهارداشت: ضروری است برنامه ریزی ها در خدمت اهداف حمایتی بنیاد شهید از جامعه هدف یعنی خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران باشد.

‎رئیس جمهور بازدید و سرکشی از خانواده های این عزیزان را به عنوان گامی ضروری از سوی مسوولان بنیاد شهید عنوان کرد و بر تداوم این دیدارها و رساندن این پیام رسا به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مبنی بر اینکه دولت در کنار این عزیزان آماده خدمت رسانی است، تاکید شود.

‎آقای روحانی همچنین با اشاره به گزارش هایی در بحث برخی نابسامانی ها در گلزارهای شهدا در سراسر کشور و تاکید مقام معظم رهبری بر این موضوع، تاکید کرد که ضروری است بنیاد شهید با همکاری مجموعه های استانی، موضوع ساماندهی گلزارهای شهدا را به عنوان ماموریتی ویژه در دستور کار خود قرار دهد.

‎آقای روحانی گفت: ضروری است بنیاد شهید با همکاری مجموعه های استانی، موضوع ساماندهی گلزارهای شهدا را به عنوان ماموریتی ویژه در دستور کار خود قرار دهد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۲°