فرصت دوباره تولید کنندگان لوازم خانگی به ثبت اطلاعات آماری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:45 - پنجشنبه 03 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۶۷۲۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: تا روز یکشنیه هفته بعد تولید کننده ها فرصت دارند اطلاعات خود را در سامانه ۱۲۴ ثبت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"اسماعیل بازارچی" در گفتگو با ۱۸:۳۰ افزود: بعلت زمانبر بودن ثبت اطلاعات در سازمان حمایت از مصرف کننده تا یکشنبه ۱ تیر ۹۹ فرصت داده شده است.

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی افزود: برخی تولید کننده‌ها دوست ندارد قیمت‌ها افزایش یابد زیر سود آن‌ها کم می‌شود.
بازارچی گفت:افزایش قیمت لوازم خانگی بیشتر از ۲۵ درصد نیست.

او با بیان اینکه تولید کنندگان با کمترین توان خود هم در حال تولید هستند، افزود: اگر مواد اولیه به موقع تولید شود ما ظرفیت مازاد بر تولید داریم اما مواد اولیه در اختیار تولید کننده قرار نمی گیرد.

اسماعیل بازارچی با بیان اینکه لوازم خانگی باید بر اساس نیاز خریداری شود، افزود: تعطیلی کارخانجات به ضرر تولید کننده است.
معاون سازمان حمایت در ارتباط تلفنی گفت: بیش از ۳۵ شرکت که ۸۵ درصد از سهم بازار خانگی را در اختیار دارند، اطلاعات خود را در سامانه ۱۲۴ ثبت شده است.

"احمدی" افزود: در صورت ثبت نام نکردن در این سامانه اجناس آن‌ها به آخرین قیمت سال گذشته به فروش می‌رسد.


معاون سازمان حمایت با بیان اینکه از تولید کنندگان و فروشندگان معتبر خریداری کنند، گفت: خریداران قیمت ها را از سامانه ۱۲۴ مطلع شوند و از فروشندگان معتبر و دریافت فاکتور خرید کنند.


مرتضی میری رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با بیان اینکه کمبود کالای لوازم خانگی در بازار داریم، گفت: مراجعه کنندگان قبل از رجوع به بازار از قیمت ها مطلع باشند.

رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سازمان تعزیرات، انبارهای لوازم خانگی را در استان های مختلف رصد می کند.
برچسب ها: لوازم خانگی ، احتکار
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۱°