آمریکا در برابر حزب الله شکست خورد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 01 تير 1400
کد خبر : ۷۹۶۷۲۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
سید عبدالملک بدرالدین؛
دبیر کل انصارالله یمن با بیان اینکه آمریکا از لحاظ سیاسی و نظامی در برابر حزب الله لبنان متحمل شکست شد گفت: خوش خدمتی برخی کشورهای عربی به آمریکا و رژیم صهیونیستی محکوم به شکست است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"سید عبدالملک بدرالدین" در مراسم سالانه «فریاد علیه مستکبران" با اشاره به اینکه توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی همه جامعه مسلمانان رو هدف قرار داده اضافه کرد: اولویت ملت‌های مسلمان باید مقابله با این توطئه‌ها باشد.
دبیر کل انصارالله یمن با بیان اینکه آمریکا اکنون به دنبال ضربه زدن اقتصادی به این کشور است، افزود: هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی تضعیف امت اسلامی در تمامی سطوح است. دشمنان تمایل دارند که ما در برابر هجمه‌های آن‌ها علیه امت اسلامی سکوت پیشه کنیم.

وی اظهار داشت: هدف اقدامات دشمنان این است که امت اسلامی را به نابودی بکشانند.

سید عبدالملک بدرالدین گفت: امروز شاهد آن هستیم که کشور‌های عربی و در رأس آن‌ها عربستان سعودی و امارات با رژیم صهیونیستی همکاری امنیتی دارند؛ آن‌ها خود به این نوع روابط و مناسبت اذعان کرده اند.

دبیر کل انصارالله یمن اظهار داشت: عربستان سعودی امروز به جایی رسیده است که از مقاومت فلسطین به عنوان تروریست یاد می‌کند! کسانی که در عربستان سعودی دست دوستی به سمت صهیونیست‌ها دراز کرده اند، ابله هستند، زیرا نمی‌دانند که خوش خدمتی‌های آن‌ها به صهیونیست‌ها هیچ نتیجه‌ای ندارد.

وی همچنین تأکید کرد: امروز شاهد آن هستیم که برخی در مسیر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت می‌کنند و برای این کار خود توجیه می‌آورند. این درحالی است که توجیه کنندگان در آینده‌ای نه چندان دور رسوا خواهند شد.

الحوثی یادآور شد: دشمن صهیونیستی اقدامات سرکوبگرانه خود علیه فلسطینیان را تشدید کرده است و ما معتقدیم که امت اسلامی نباید در برابر چنین اقداماتی سکوت پیشه کند.

او همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود به مسأله لبنان نیز اشاره کرد و گفت: ایالات متحده آمریکا پس از متحمل شدن شکست در عرصه‌های سیاسی و نظامی در برابر حزب الله لبنان، اکنون تمام این کشور را هدف قرار داده است و تلاش می‌کند از راه اقتصادی آن را زمین بزند.

دبیر کل انصارالله یمن به بحران سوریه نیز اشاره کرد و گفت: نقش آفرینی آمریکا و رژیم صهیونیستی در بحران سوریه کاملاً آشکار است. حجم توطئه‌ها علیه دولت سوریه و ملت وفادار آن نشان می‌دهد که چگونه برخی به عنوان مزدور آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه مقاومت در سوریه فعالیت می‌کنند.

او فلسفه وجودی تروریست‌های تکفیری در یمن و کشور‌های اسلامی را به استکبار جهانی مرتبط دانست و گفت این تکفیری‌ها در راستای تحقق اهداف اسرائیل و آمریکا قدم برداشته و در خدمت آن‌ها هستند.

وی گفت: مسیر قرآن در یمن به ویژه پایتخت این کشور باعث شد که نفوذ سران استکبار در یمن کمتر شود. آمریکا که روزی از یمن فرار کرده بود، امروز مزدوران خود را به جان مردم یمن انداخته و از آن‌ها حمایت به عمل می‌آورد. سلسله حمایت‌های سیاسی و مالی واشنگتن از متجاوزان سعودی در همین زمینه قابل تبیین است. علت این مسأله هم آن است که آمریکایی‌ها جرأت مواجهه مستقیم با یمنی‌ها را ندارند.
برچسب ها: یمن
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °