بازیگران بزرگ؛ جایگزین ندارند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 23 خرداد 1400
کد خبر : ۷۹۶۷۲۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷
بهروز افخمی؛
کارگردان سینما با یاد و خاطره زنده یاد "محمد علی کشاورز" گفت: مرحوم کشاورز از جمله بازگرانی است که در تاریخ سینما کشور جایگزینی نخواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

  "بهروز افخمی" با نگاهی گذرا به کارنامه مرحوم کشاورز و آخرین بازی او در فیلم "فرزند صبح" گفت: تنها 5 یا 6 نفر هستند که بازیگران بزرگی هستند که تنها به بازی و بازیگری پرداختند. 

کارگردان فیلم "فرزند صبح" افزود: شان بازیگری این افراد خاص با حضور در فضای مجازی بدست نیامده که درباره هر موضوعی اظهار نظر کنند. این افراد سلبریتی نبودند اما احترامی بیش از آنها دارند که در طول زمان بدست آمده است.

بهروز افخمی با بیان اینکه بازیگری دچار دگرگونی شده است، افزود: هیچ کس جایگزین بازگران بزرگ که برای صفحه های بزرگ بوده اند، نیست. شاید در تئاتر باید بدنبال چنین بازیگرانی باشیم.
کارگردان مجموعه میرزا کوچک خان جنگلی گفت: بازیگران موفق که تصمیم گرفته است بدنبال پول و شهرت نیست. بدنبال "بازیگری" است. 
او با تفکیک بازیگر تئاتر و سینما گفت: این دو تفاوت ماهوی دارد. بازیگران بزرگ در صفحات گوشی نمی گنجد. در تئاتر "بازیگر" اصل است.
افخمی گفت: بازیگران بزرگ فهم درستی از منظور نویسنده دارد. به کلمات جان می دهد و درست اجرا می کند.
بهروز افخمی با اشاره به اینکه بازیگرانی که خود را گُم می کنند زود هم گُم می شوند، گفت: بازیگران بزرگ از تئاتر می آیند که فقط به بازیگری فکر می کنند.
او همچنین گفت: برنامه نقد سینما فردا(جمعه) از شبکه 5 شروع می شود. 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °