قتل قاضی منصوری در رومانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:11 - پنجشنبه 13 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۶۷۵۸
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
تلویزیون رومانی اعلام کرد: جسد غلامرضا منصوری، قاضی ایرانی در بیرون هتل محل اقامتش در بخارست پیدا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 برخی منابع خبری می‌گویند منصوری از پنجره اتاقش در هتل خود را به پایین انداخته است. برخی منابع دیگر از احتمالات دیگر و یا پیدا شدن جسد در داخل هتل خبر می‌دهند.
منصوری به اتهام مشارکت در پرونده فساد به درخواست ایران در رومانی بازداشت بود. قرار بود دادگاهی در رومانی بیستم تیرماه موضوع استرداد او به ایران را بررسی کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه هم گفت: منتظر دریافت گزارش رسمی علت این حادثه هستیم و از مقامات رومانیایی درخواست داریم علت دقیق حادثه را رسما به ما اعلام نمایند.
آقای موسوی افزود: منصوری مدتی قبل به سفارت ایران مراجعه و درباره نحوه بازگشت خود به ایران رایزنی کرده بود و از آنجا که تحت تعقیب قوه قضاییه ایران، توسط پلیس اینترپل رومانی دستگیر شد. سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد ما از مقامات و پلیس رومانی می‌خواهیم به وظایف قانونی خود عمل کرده و در خصوص نحوه و علت دقیق این حادثه گزارش رسمی ارائه نمایند.

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا هم گفت: پیامی از اینترپل بخارست دریافت کردیم که منصوری خود را از پنجره هتل به پائین پرت کرده است.
سردار شیرزاد افزود: پلیس بخارست با تاکید بر خودکشی آقای منصوری، فوت وی را تائید کرده است. به گفته رئیس پلیس بین‌الملل ناجا تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.
برچسب ها: قاضی ، منصوری ، قتل ، رومانی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۱°