تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:55 - جمعه 17 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۷۸۹
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ تا چهارشنبه ۴ تیرماه ۹۹ تمدید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "فاطمه زرین آمیزی" گفت: برای فراهم کردن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از داوطلبانی که تا امروز ۳۱ خرداد ۹۹ برای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شد که متقاضیان بتوانند تا پایان روز چهارشنبه ۴ تیرماه ۹۹ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط و اصلاحیه‌های مندرج در اطلاعیه ۲۵ خرداد ۹۹ به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود در آزمون مذکور اقدام کنند.

او گفت: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۴ تیرماه نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

زرین آمیزی افزود: تا امروز ۳۱ خرداد ۹۹ تعداد ۳ هزار و ۵۸۱ نفر داوطلب جدید و در مجموع تعداد ۴۳ هزار و ۱۶۰ نفر نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کرده‌اند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ظرفیت پذیرش در کدرشته‌های کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، تعداد ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کدرشته محل است. آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی جمعه ۱۴ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۷°