اعضای ۹ کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم مشخص شدند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:28 - يکشنبه 26 مرداد 1399
کد خبر : ۷۹۶۷۹۳
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
اعضای ۹ کمیسیون تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص و نهایی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از خانه ملت، هیات رییسه مجلس شورای اسلامی روز شنبه در نشست مشترک با روسای شعب ۱۵ گانه پس از بررسی‌های متعدد شکایات واصله از سوی نمایندگان درباره امتیازات برای کمیسیون‌ها در نهایت ترکیب ۹ کمیسیون تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف شد.

کمیسیون اقتصادی

محمدرضا پورابراهیمی داورانی، محمدحسین حسین زاده بحرینی، سیداحسان خاندوزی، احمد امیرآبادی فراهانی، مهدی طغیانی، غلامرضا مرحبا، علی رضائی، سیدناصر موسوی لارگانی، انور حبیب زاده بوکانی، شهباز حسن پوربیگلری، محمد باقری، محمد علی‌پور، مجتبی توانگر، محسن علیزاده، سیدغنی نظری خانقاه، مسلم صالحی، عفت شریعتی کوهبنانی، سمیه محمودی، سید لفته احمدنژاد، محمد صفائی دلوئی، صمداله محمدی.

کمیسیون اجتماعی

علی اصغر عنابستانی، علی بابائی کارنامی، سیدکریم حسینی، سیداحسان قاضی زاده هاشمی، حسن لطفی، حسین گودرزی، سیدسلمان ذاکر، خلیل بهروزی‌فر، مهدی عیسی زاده، علی زنجانی حسنلوئی، سیدحمزه امینی، عباس گودرزی، مجید انصاری، ولی اسماعیلی، علی اکبر بسطامی، فاطمه رحمانی، اردشیر مطهری، مهدی شریفیان، فاطمه قاسم پور، حسین حاتمی، کیومرث سرمدی واله

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

وحید جلال زاده، شهریار حیدری، یعقوب رضازاده، ابراهیم رضائی، علی علی زاده، سیداحمد آوائی، مجتبی ذوالنوری، جلیل رحیمی جهان آبادی، عباس مقتدای خوراسگانی، سیدعلی آقازاده دافساری، محمود احمدی بیغش، روح اله حضرت پورطلا تپه، جواد کریمی قدوسی، محسن پیرهادی، مهدی سعادتی بیشه سری، محمود عباس زاده مشکینی، ابراهیم عزیزی، ابوالفضل عموئی، سارا فلاحی، عباس گلرو، فدا حسین مالکی، حسین نوش آبادی، زهره الهیان

کمیسیون انرژی

فریدون عباسی دوانی، مصطفی نخعی، موسی احمدی، هادی بیگی نژاد، مالک شریعتی نیاسر، سیدموسی موسوی، عبدالکریم جمیری، احمد مرادی، فریدون حسنوند، سهراب گیلانی، حبیب آقاجری، روبرت بگلریان، قاسم ساعدی، حسین حسین زاده، عبدالعلی رحیمی مظفری، ابراهیم متینیان، محمدطلا مظلومی آبزرگه، کیوان مرادیان کوچکسرائی، مجید ناصری نژاد، رمضانعلی سنگدوینی، منصور شکرالهی، پرویز محمدنژادقاضی محله، علیرضا ورناصری قندعلی

کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات

جعفر قادری، محمد مهدی مفتح، محمد خدابخشی، الیاس نادران، سید شمس‌الدین حسینی، مهرداد گودرزوند چگینی، غلامرضا تاجگردون، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، رحیم زارع، عبدالرضا مصری، حمیدرضا حاجی‌بابایی، علیرضا شهبازی، آرش زره تن لهونی، ولی اله فرزانه، غلامحسین کرمی، جبار کوچک نژاد ارم ساداتی، رجب رحمانی، مجتبی رضاخواه نماینده، محسن زنگنه، محمدرضا دشتی اردکانی، عیسی جعفری، بهروز محبی نجم‌آبادی، احسان ارکانی

کمیسیون عمران

علی نیک زاد ثمرین، احمد دنیامالی، علیرضا پاک فطرت، اقبال شاکری، احمد جباری، صدیف بدری، کمال علی پورخنکداری، محمدرضا رضائی کوچی، اسماعیل حسین زهی، منصور آرامی، سیدالبرز حسینی، عادل نجف زاده، علی اصغر خانی، عمران علی آذری، آرا شاوردیان، غلامرضا شریعتی اندراتی، مجتبی یوسفی، کمال حسین پور، رحمت اله فیروزی پوربادی، شارلی انویه تکیه، غلامعلی کوهساری، محمد سرگزی، احمد محرم زاده یخفروزان

کمیسیون صنایع و معادن

رضا تقی پورانوری، محمدحسین فرهنگی، سیدمحسن دهنوی، عزت الله اکبری تالارپشتی، سیداحمد رسولی نژاد، علی اکبر کریمی، مصطفی طاهری، اله ویردی دهقانی، روح اله ایزدخواه، حجت اله فیروزی، علی جدی، روح اله عباس‌پور، سیدجواد حسینی کیا، مصطفی رضاحسینی قطب آبادی، علیرضا سلیمی، معصومه پاشائی بهرام، عبدالناصر درخشان، بهزاد رحیمی، سیدعلی موسوی، لطف اله سیاه کلی، فرهاد طهماسبی، مهدی عسگری، یوسف داودی

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

جلال محمودزاده، سیدجواد ساداتی نژاد، غلامرضا نوری قزلجه، محمدجواد عسکری، ذبیح الله اعظمی ساردوئی، سمیه رفیعی، رحمت اله نوروزی، پرویز اوسطی، محمد رشیدی، معین الدین سعیدی، امیر قلی جعفری بروجنی، محمدتقی نقدعلی، علی اکبر علیزاده برمی، جعفر راستی، منصورعلی زارعی کیاپی، احد آزادی خواه، سیدصادق طباطبائی نژاد، عباس جهانگیرزاده، حسین رئیسی، عبداله ایزدپناه، محمد سبزی، علیرضا نظری، امان اله حسین پور

کمیسیون آموزش و تحقیقات

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد، محمدمهدی زاهدی، حبیب اله دهمرده، علی کریمی فیروزجائی، علیرضا منادی سفیدان، اکبر احمدپور، روح اله متفکر آزاد، احمد نادری، فرهاد بشیری، احمدحسین فلاحی، مهرداد ویس کرمی، رضا حاجی پور، محمدرضا احمدی، مهدی اسماعیلی، مهدی روشنفکر، سیدمحمد مولوی، محمد وحیدی، حسین عباس زاده امامی، محمدمهدی فروردین، امان قلیچ شادمهر، شیوا قاسمی پور، حسین حق وردی


اسامی اعضای ۴ کمیسیون تخصصی باقی‌مانده پس از تعیین تکلیف و نهایی شدن در روز‌های آینده از سوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۷°