لغو مراسم برترین‌های سال آسیا به علت کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:47 - دوشنبه 05 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۶۷۹۷
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد مراسم برترین‌های سال ۲۰۲۰ قاره کهن که قرار بود در دوحه برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 داتو ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا ۲۰۲۰ لغو شده است.

در نامه ارسالی وی به دبیران کل فدراسیون‌ها آمده است:
همان‌طور که کاملا آگاه هستید، بیماری همه گیر کرونا زندگی مردم جهان را تغییر داده است، جایی که ۱۰‌ها هزار نفر در سراسر قاره جان خود را از دست داده‌اند و چالش‌های منحصر به فردی را برای ورزش و فوتبال به وجود آورده‌اند.

این امر باعث شده تا کنفدراسیون فوتبال آسیا اقتضای یک شب درخشان برای جشن در این جو دشواری که بازیکنان با آن رو به رو هستند و مشکلاتی که فدراسیون‌ها برای مدیریت فعالیت‌ها و برنامه‌هایشان دارند، را مناسب نداند.

رئیس و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا نه تنها برای نشان دادن احترام و همدردی به همه کسانی که درگذشتند - بلکه خانواده‌ها و دوستان غصه‌دارشان در این سخت‌ترین زمان، تصمیم گرفتند مراسم جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا ۲۰۲۰ که قرار بود اواخر امسال در دوحه، قطر برگزار شود را لغو کنند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌خواهد از فدراسیون فوتبال قطر بخاطر حمایت، همکاری و درکی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این تصمیم گیری کمک کرد تشکر کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۳°