خبر مشروح ۲۰ شنبه ۳۱ خرداد ۹۹
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:38 - پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۸۰۶
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
ادامه بازگشایی های مراکز اقتصادی به دستور رئیس جمهور،آخرین خبرها از شیوع کرونا در کشور و بررسی ماجرای منجر به مرگ قاضی منصوری از مهمترین خبرهای این ساعت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  آمار جانباختگان کرونا همچنان سه رقمی است. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۵ بیمار کرونایی جان باختن که مجموع جانباختگان به ۹ هزار و ۵۰۷ نفر رسید. دکتر لاری اضافه کرد: از ظهر دیروز تا ظهر امروز، دوهزار و ۳۲۲ بیمار جدید، شناسایی شدن که ۵۹۵ نفرشون بستری شدن.
**
وضعیت قرمز کرونایی در برخی از شهر‌های کشور، هشداری جدی است که با رعایت توصیه‌های ساده بهداشتی، میشه از اون به سلامت عبور کرد.

**
ادامه بازگشایی و فعالیت‌های اقتصادی، مشروط به رعایت دقیق مقرراتء بهداشتیه. رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: اگر می‌خواهیم فعالیت هامون ادامه داشته باشه، باید به فاصله گذاریء اجتماعی توجه کنیم و تجمعاتء غیرضرور رو حذف کنیم.

**
مالیات خانه‌های خالی، کوچیک و بزرگ نداره. معاون سازمان امور مالیاتی گفته خانه‌های خالی با هر متراژ، سنددار یا قولنامه‌ای، مشمول مالیات می‌شن. البته خونه‌ای که فقط یک سال خالی باشه، از مالیات معافه. سال دوم، پنجاه درصد، سال سوم، صد درصد و از سال چهارم، یک و نیم برابرء ارزشء اجاره بها به عنوان درآمدء مشمول مالیات، درنظر گرفته میشه.
**
سردار شیرزاد رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی اعلام کرد: اگر رومانی، موافقت کند، به سرعت، یک تیم ورزیده، برای بررسی دقیق موضوع اعزام می کنیم. مراقبت از جان این متهم به عهده پلیس رومانی بوده و باید پاسخگو باشد.
اعتراضات به بی عدالتی و تبعیض ساختاری در آمریکا، به ایستگاه بیست وپنجم هم رسید. در سالروز آزادی برده‌ها در آمریکا، نمادهای برده داری، یکی پس از دیگری سرنگون شدند.
برچسب ها: خبر 20
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۴°