بررسی تغییر تقویم آموزشی مدارس و دانشگاه‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:55 - چهارشنبه 13 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۶۹۶۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بررسی تغییر تقویم آموزشی در نخستین نشست این کمیسیون خبر داد و بر جبران عقب‌ماندگی‌ها از سرفصل دروس تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خانه ملت، آقای علیرضا منادی سفیدان درباره دستور رئیس جمهور برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از تاریخ ۱۵ شهریورماه، عنوان کرد: موضوع تغییر تقویم آموزشی پیش از شیوع ویروس کرونا هم مطرح بود و عقب ماندگی‌های آموزشی موجب شد که در این باره تصمیم‌گیری شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر اقدامی در راستای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها باید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی باشد، تصریح کرد: جان و سلامت دانشجویان، دانش آموزان، معلمان و اساتید و کادر دانشگاهی مهم‌ترین مسئله برای ما است.

وی با تأکید بر اینکه عقب ماندگی‌ها از تقویم آموزشی قطعا نیاز به جبران دارد، گفت: بر همین اساس از وزرای آموزش و پرورش و علوم در نخستین نشست کمیسیون آموزش دعوت به عمل خواهد آمد تا درباره برنامه‌های خود در رابطه با جبران تقویم آموزشی کشور گزارش ارائه کنند.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه تصمیم‌گیری در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها نیاز به بررسی کارشناسی دارد، گفت: مجلس زمانی در این تصمیم مداخله خواهد کرد که تصمیمات در این زمینه به حوزه آموزش کشور، لطمه وارد کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۶°