اعلام جایگاه جدید پاراتکواندوکاران در رده بندی المپیکی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:11 - يکشنبه 17 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۶۹۷۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، رده بندی خردادماه پاراتکواندوکاران و جایگاه جدید ورزشکاران این رشته در رده بندی المپیکی مشخص شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی، ۷ هوگوپوش ایرانی جایگاه خود را در میان برترین‌های جهان تداوم بخشیدند.
 "مهتاب نبوی" نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.
 "سعید صادقیان‌پور" در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۱۹۳/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. "سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس ۴۴ با ۴۷/۳۴ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.
 "محمدرضا شعبانی" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۷۹/۹۳ امتیاز رده پنجم را به خود اختصاص داده است و "مهدی کردلو" دیگر نماینده این وزن با ۸/۸۲ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.
 "احمد نریمانی" هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) نیز با ۱۷۶/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد.
"مهدی بهرامی آذر" در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۹۶/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.
"مهدی پوررهنما" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۸۱/۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. "محمود جعفرزاده" نیز با ۴۷/۷۹ امتیاز در رده چهاردهم جای گرفته است. "علیرضا بخت" در این وزن نیز در رتبه چهل و هفتم قرار دارد.
 "اصغر عزیزی" پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۴۱/۱۸ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی باقی ماند. "حامد حق‌شناس" دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۳۸ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد. "محسن عبدی" در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.
 پاراتکواندو نخستین بار در بازی‌های پارالمپیک توکیو برگزار می‌شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۷°