هیچ تهدیدی در مرزها نداریم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:49 - پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۶۹۷۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در مقابل قاچاق مواد مخدر سینه سپر کرده و در خط مقدم مبارزه است، گفت: هیچ گونه تهدیدی در مرز‌ها نداریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "احمدعلی گودرزی "در بازدید از هنگ مرزی آستارا در جمع مرزبانان، این هنگ را از یگان‌های قدیمی مرزبانی دانست و گفت: روحیه ایثار و شجاعت وصف ناپذیر در شما مرزبانان موج می‌زند و این روحیه مناسب یک مرزبان است.
 وی با بیان این که مسافرانی که از اقصی نقاط کشور در این منطقه حضور پیدا می‌کنند باید با دیدن اقتدار شما در دریا و مرز، امنیت را حس و لمس کنند، تصریح کرد: شما مرزبانان با روحیه جهادی با تدبیر امنیت منطقه را تامین می‌کنید و این امنیت به برکت حضور شما در مرز‌ها استوار مانده است.
فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه جمهوری اسلامی هیچ گونه تهدیدی در مرز‌ها ندارد، گفت: باید قدردان این لباس مقدس باشیم و خودمان را با نفس ولایت تنظیم کنیم و منویات مولا و رهبرمان را با گوش جان اجرایی کنیم.
 سردار گودرزی بر مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد و گفت: جهش تولید یعنی اینکه اجازه ندهیم قاچاق در کشور انجام شود و باید بر این اساس به وظایف خود به نحو احسن عمل کنیم و دست‌های پنهان را قطع کنیم.
 وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در مقابل قاچاق مواد مخدر سینه سپر کرده و در خط مقدم مبارزه است.
 فرمانده مرزبانی ناجا بر نظم و انضباط تاکید کرد و گفت: نظم و انضباط باید عالی و در سطح جمهوری اسلامی ایران باشد، نظم، انضباط و آموزش را فراگیرید و بر اجرای آن اهتمام داشته باشید.
 وی سربازان را افتخار کشور دانست و گفت: دست بوس همه شما مرزبانان و رزمندگان اسلام هستم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۲۸°