دیدار ۴ ساعته مسئولان جودو با معاون وزیر ورزش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:22 - جمعه 15 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۰۳۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
مسئولان فدراسیون جودو درباره آخرین وضع پرونده ایران در دادگاه حکمیت ورزش، با معاون وزیر ورزش و جوانان، دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از فدراسیون جودو، آقایان آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو، همراه با امیر ساعد وکیل (رئیس کمیته حقوقی فدراسیون و وکیل پرونده جودو ایران در دادگاه حکمیت ورزش) با آقای مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان، دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست چهار ساعته، وکیل این پرونده توضیحات کاملی از آخرین وضع و شرایط این پرونده ارائه کرد و درباره آخرین لایحه به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) با جزئیات کامل بحث و بررسی شد تا نظرات برای تکمیل لایحه اعمال شود.

همچنین مقرر شد، جلساتی با آقایان نصراله سجادی، محمدرضا داورزنی و مجید زارعیان به عنوان شهود در پرونده جودو ایران با حضور وکیل این پرونده برگزار تا لایحه نهایی برای ارائه به دادگاه آماده شود.

دادگاه حکمیت ورزش برای رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو ایران درباره تعلیق فدراسیون جهانی، ۲۷ شهریور برگزار خواهد شد و آقایان آرش میراسماعیلی به همراه سجادی مشاور عالی رئیس کمیته ملی المپیک، داورزنی معاون وقت وزیر ورزش و رئیس فدراسیون والیبال، مجید زارعیان سرمربی تیم ملی و ساعد وکیل و دستیارش، به عنوان هیئت اعزامی ایران برای دفاع از حقانیت این رشته المپیکی و رفع تعلیق در این دادگاه حاضر خواهند شد.
برچسب ها: جودو ، دیدار ، معاون وزیر ، ورزش
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۳°