ورود فرانسه در پرونده‌های قضایی ایران فاقد وجاهت است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:01 - شنبه 09 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۲۹۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
سخنگوی وزارت امور خارجه ورود وزارت امور خارجه فرانسه در پرونده قضایی ایران را فاقد هرگونه موضوعیت و وجاهت دانست و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه مداخله در امور داخلی خود را نمی‌پذیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «سید عباس موسوی» در واکنش به موضع اخیر مقامات فرانسوی در خصوص دو تن از مجرمان ایرانی گفت: رسیدگی و صدور احکام در خصوص جرایم اتباع ایرانی در یک فرآیند دادرسی عادلانه و در چارچوب مقررات و حقوق شهروندی در جمهوری اسلامی ایران در صلاحیت محاکم قضایی ایران است.

سخنگوی دستگاه سیاست خارجی ادامه داد: فریبا عادلخواه و روح‌الله زم متناسب با جرایم ارتکابی محکوم شده و در حال گذراندن محکومیت خود هستند.

موسوی، ورود وزارت امور خارجه فرانسه در پرونده قضایی ایران را فاقد هرگونه موضوعیت و وجاهت دانست و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه مداخله در امور داخلی خود را نمی‌پذیرد.

وزارت امور خارجه فرانسه طی روز‌های گذشته در اظهاراتی مداخله‌جویانه، از محکومیت «فریبا عادلخواه» شهروند دوتابعیتی ایرانی - فرانسوی انتقاد کرد و نسبت به صدور حکم اعدام برای «روح‌الله زم» واکنش نشان داد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۰°