ویرایش اطلاعات طرح ملی مسکن؛ فقط تا پایان امشب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:00 - شنبه 16 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۳۸۴
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای ویرایش اطلاعات ساعت ۲۴ امشب پایان می‌یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 ثبت نام کنندگان در این طرح می توانند تا قبل از نیمه شب، با مراجعه به سایت tem.mrud.ir نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
 
پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: بیشترین میزان مشارکت در طرح اقدام ملی مسکن متعلق به تهرانی‌ها با ۱۵۵ هزار نفر و کمترین میزان مشارکت مربط به استان کهگیلویه و بویراحمد با ۶۳ هزار نفر است.

اصلانی افزود: یکسری از اطلاعات از جمله شهر محل سکونت، کد ملی قابل تغییر نیستند. اما بخشی از اطلاعات از جمله نشانی از جمله مواردی است که در صورت تغییر، باید ویرایش شود.

اصلانی ادامه داد: تسهیلات اقدام ملی مسکن برای هر واحد مسکن ملی ۱۰۰ میلیون تومان است.

به گفته وی، آورده سازنده برای هر واحد حداکثر ۲۰ درصد است و ۸۰ درصد تسهیلات به هر واحد به سازندگان تعلق می‌گیرد. همچنین تسهیلاتی که سازندگان برای ساخت مسکن ملی دریافت می‌کنند قابل انتقال به خریدار است و خریداران متعهد می‌شوند، بازپرداخت تسهیلات خریداری شده را پرداخت کنند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه عملیات اجرایی ساخت مسکن در همه استان‌ها شروع شده است، توضیح داد: استان زنجان جز پیشروترین استان‌ها در ساخت مسکن ملی است و استانی است که عملیات اجرایی مسکن ملی در برخی از واحد‌ها به مرحله اسکلت رسیده است.

گفتنی است، طرح اقدام ملی مسکن شامل احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونیبرای دهک‌های ۴ تا۷ میان درآمدی است که تکمیل آن‌ها بنابر اعلام سیاستگذاران این طرح، پایان سال ۹۹ است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۵°