حمایت از رشته‌های پر مدال، سیاست جدید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:34 - سه‌شنبه 24 فروردين 1400
کد خبر : ۷۹۷۴۲۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: حمایت همه جانبه از رشته‌های پرمدال و المپیکی سیاست جدید کمیته ملی المپیک است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سیدرضا صالحی امیری در بازدید از فدراسیون قایقرانی افزود: رشته قایقرانی با وسعت و تعداد مواد یکی از رشته‌های بسیار دشوار ورزشی است.

وی گفت: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان خود را متعهد به تامین منابع ریالی و ارزی در قبال فدراسیون قایقرانی می‌داند.

رئیس کمیته ملی المپیک افزود: در بخش تجهیزات تلاش می‌کنیم تجهیزات بروز و استاندارد جهانی را برای ورزشکاران این رشته دشوار فراهم کنیم و به زودی تجهیزات خریداری شده با فناوری نوین را با تسهیل در ترخیص از گمرک در اختیار ورزشکاران قرار می‌دهیم.

در ادامه سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی ضمن خیرمقدم به رئیس کمیته ملی المپیک، مسایل مالی را بزرگترین و اصلی‌ترین دغدغه این فدراسیون دانست.
 
باید دوچرخه سواری را احیاء کنیم
 
رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز در بازدید از فدراسیون دوچرخه سواری در مجموعه ورزشی آزادی تهران هم گفت: باید به تقویت دوچرخه و دوچرخه سواری در جامعه با هدف ارتقاء سلامتی پرداخت.
 
حمایت از رشته‌های پر مدال، سیاست جدید کمیته ملی المپیک
 

آقای صالحی امیری افزود: دوچرخه سواری از گذشته در ایران جزئی از فرهنگ جامعه بوده است و با توجه به شرایط زیست محیطی و نیاز‌های امروز جامعه باید به حمایت و تقویت دوچرخه سواری به صورت همگانی و حرفه‌ای پرداخت.


رئیس کمیته ملی المپیک گفت: استعداد‌های خوبی در بخش حرفه‌ای در دوچرخه سواری ایران وجود دارد که باید با کشف و پرورش این استعداد‌ها به بُعد حرفه‌ای آن کمک کرد.

صالحی امیری با تاکید بر فراهم کردن زمینه حضور بانوان در این رشته بیشتر از پیش گفت: این استعداد‌ها باید کشف و پرورش یابند که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش از این حرکت حمایت می‌کنند.

وی افزود: با توجه به آغاز فرآیند تغییر نسل در دوچرخه سواری باید به فدراسیون دوچرخه سواری برای این پوست اندازی فرصت داد.

پیش از صحبت‌های صالحی امیری قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری هم به ارائه گزارش درباره عملکرد این فدراسیون پرداخت و برخی دغدغه‌ها را عنوان کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۷°