علت قطعی حادثه نطنز به زودی اعلام می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:11 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۴۶۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
صالحی خبر داد:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طبق گفته رئیس سازمان انرژی اتمی، سناریو‌های مختلف حادثه نطنز در حال بررسی است و نتایج آن به زودی اعلام می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ابوالفضل عمویی درباره جلسه روز یکشنبه کمیسیون با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در جلسه ۳ ساعته کمیسیون امنیت ملی، صالحی به ارائه گزارشی درباره روند فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان پرداخت و در جریان دیدگاه اعضای کمیسیون هم قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: صالحی با اشاره به همکاری‌های سازمان انرژی اتمی کشورمان با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ادوار مختلف گفت: قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی اطلاعات مورد ادعای رژیم صهیونیستی مورد استناد گزارش آژانس قرار گرفته است؛ که این روند مورد انتقاد ما قرار گرفت.

عمویی ادامه داد: صالحی در ادامه این جلسه به ارائه توضیحاتی درباره حادثه نطنز پرداخت و خاطرنشان کرد که سناریو‌های مختلفی درباره درباره این حادثه در دست بررسی است و نتایج قطعی آن به زودی اعلام خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صالحی در این جلسه همچنین افزود که گروه‌های مختلف کارشناسی از جوانب مختلف حادثه نطنز را بررسی و شورای عالی امنیت ملی هم اعلام کرده که دلایل این حادثه را تشخیص داده، اما فعلاً به دلایل امنیتی نتیجه این بررسی‌ها فعلاً اعلام نشده است.

عمویی افزود: در این جلسه نمایندگان حاضر در کمیسیون سوالات و دیدگاه‌های خود را مطرح کردند و مباحث جلسه خیلی جدی بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°