افزایش تعرفه اینترنت اپراتور ها غیر قانونی است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:03 - چهارشنبه 13 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۵۶۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲
ربیعی درباره دلایل افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی گفت: افزایش تعرفه اینترنت اپراتور ها تایید وزارت ارتباطات را ندارد و غیرقانونی محسوب می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سخنگوی دولت افزود: سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده و سازمان تعزیرات قطعا باید با این افزایش قیمت برخورد کنند؛ قیمت باید به رقم سابق خود برگردد و مبالغ مازاد دریافت شده نیز باید به حساب مردم (مشتریان) بازگردانده شود.
وی با بایان اینکه «هیچ شرکتی حق ندارد در شرایط کنونی بدون اخذ مجوز، قیمت‌ها افزایش دهد» گفت: این افزایش ۱۰۰درصدی خیلی تعجب برانگیز بود. وزارت ارتباطات مکلف شد تا با تخلف قانونی و مقرراتی این دو اپراتور برخورد کند و در صورت لزوم مطابق ضوابط طول دوره پروانه فعالیت آن‌ها را کاهش دهد اگر تبعیت نکنند.
ربیعی افزود: وقتی دولت تصمیم داشت که تعرفه‌های برق ۷ درصد افزایش پیدا کند این موضوع در سه جلسه دولت بررسی شد؛ ابعاد این افزایش بر صنعت و همچنین زندگی اقشار مختلف مردم در سطوح مختلف کم‌مصرف و پرمصرف کاملا بررسی شد تا تصمیم نهایی گرفته شود.
سخنگوی دولت گفت: این گونه تصمیمات به اجماع‌نگری نیاز دارد و در این شرایط افزایش‌های صد دردصدی و این هزینه‌ها قابل قبول نیست و برخورد قاطع می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۶°