استاندار مازندران: درصورت نیاز، سواحل بسته می شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:00 - جمعه 15 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۶۴۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
استاندار مازندران اعلام کرد در صورت حضور پرشمار و خطرساز مردم در سواحل، فرمانداران اختیار دارند که مانع از دسترسی افراد به ساحل شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 حسین زادگان، استاندار مازندران اعلام کرد بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا این اختیار به فرمانداران داده شده است که در صورت مواجهه با جمع کثیر مسافران و حضور پرتعداد مردم در مناطق ساحلی، نسبت به جلوگیری از ورود مسافران به سواحل اقدام کنند.

وی تصریح کرد که هرگونه تجمع در سطح استان که می تواند زمینه را برای شیوع ویروس کرونا مهیا کند ممنوع است.
 
حسین زادگان با اشاره به برخی از فعالیت های فرهنگی در مناطق مشمول طرح سالم سازی سواحل برای رعایت مقررات بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا، اظهار داشت: در برخی از مناطق تجمعات از حد خارج شد و این اختیارات به فرمانداران داده شد که اجازه ورود به سواحل داده نشود.
 
حسین زادگان با بیان اینکه هنوز محدودیتی برای تردد در جاده ها اعمال نشده است، افزود: از مردم تقاضا داریم مساله را بسیار جدی بگیرند و ضمن پرهیز از مسافرت های غیر ضروری از برپایی جلسات مختلف و شرکت در آن ها پرهیز کنند.

استاندار مازندران با اشاره به تعطیلی اماکنی همچون تالارهای پذیرایی، افزود: اگر این محدودیت ها رعایت نشود، اماکن مورد نظر تعطیل و مجوز فعالیت آن ها باطل می شود.

وی گفت: هم اکنون 7 شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارند و مناطقی هم که در اصطلاح وضع نارنجی دارند، در عمل قرمز اند و خطر شیوع بیماری در آنها نیز بالاست.
 
حسین زادگان افزود: در شهرستان های آمل، بابل، نوشهر و بهشهر از هفته قبل مراکز پرتجمع تعطیل بوده و این شرایط تا یک هفته دیگر نیز تمدید می شود.
 
استاندار مازندران درباره بازارهای محلی نیز گفت: این محدودیت ها شامل روزبازارها نیز می شود.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۵°