توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری از فردا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 03 تير 1400
کد خبر : ۷۹۷۷۴۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۹ از فردا آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
فاطمه زرین آمیزی، درباره زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری افزود: کارت شرکت در این آزمون برای همه داوطلبان ازدوشنبه، ۲۳ تیر برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

سخنگوی سازمان سنجش افزود: داوطلبان تا ساعت ۲۴ چهارشنبه، ۲۵ تیر فرصت دارند، به تهیه کارت اقدام کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون، برای پرینت کارت ورود به جلسه باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان مراجعه و با وارد کردن اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و یا وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری، از کارت ورود به جلسه پرینت تهیه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش با بیان اینکه تاریخ، نشانی و حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده است، اضافه کرد: برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

زرین آمیزی ادامه داد: چنانچه داوطلبی در کارت ورود به جلسه و اطلاعات ثبت نامی خود مغایرتی را مشاهده کرد می‌تواند به باجه‌های رفع نقص مراجعه کند. داوطلبان باید صبح روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۴ و ۲۵ تیر) از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ به حوزه‌های رفع نقص کارت مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۹۹ از ساعت ۸:۰۰ صبح روز پنج شنبه، ۲۶ تیر در ۶۰ شهرستان کشور برگزار خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °