قدردانی وزیر بهداشت از حمایت های رهبر انقلاب از مدافعان سلامت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:39 - دوشنبه 11 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۷۷۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در نامه ای از حمايت های رهبر معظم انقلاب و توجه ايشان به مدافعان سلامت تقدير و تشكر كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 متن نامه تشكر آميز دكتر سعيد نمكي از مقام معظم رهبري به اين شرح است:
 
 حضرت آيت ا... خامنه اي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) سلام عليكم؛
 
به استحضار مي رسد: فراز اول فرمايشات حكيمانه امروزتان كه همچون پيش، مايه وفاق و همگرائي ملي بود پس از چند هفته تلاش شبانه روزي و نفس گيرمان در مديريت بيماري كرونا بخصوص در استان هاي مرزي و پرمشكل كشور كه به لطف پروردگار به مهار نسبي آن نيز انجاميد باراني لطيف بود بر تنهاي رنجور و دلهاي داغديده مان اما آهنگ محزون صدايتان در فراز دوم كه غمگينانه از افتادن آتش دوباره بيماري بر نيستان وجود هموطنانمان گفتيد و سوز دل مهربانتان را از داغ فقدان عزيزانمان بر زبان جاري فرموديد وجودم را گداخت و نگاشتن سوز دل را تنها راه علاج اين رنج جان گداز يافتم.
 
اگر در دوره اول بيماري سربازان حضرتعالي بعنوان مدافعين سلامت در كنار ديگر عزيزان دست آوردي شگرف در اوج تحريم و تنگدستي نثار ملت شريف ايران كردند علاوه بر همه جان فشاني ها، همدلي ها و هم افزائي هاي مردم و كارگزاران نظام، حمايتهاي بزرگ منشانه رهبري مهربان و فرزانه بود كه يقين دارم در تاريخ اين سرزمين بعنوان برگ زرين بي بديل، جاودانه به يادگار خواهد ماند.
 
اينجانب بعنوان سربازي كوچك كه از روزهاي قبل از ورود بيماري به كشور خدمتگزار بوده ام و ياد هر روزش را در دفتر خاطراتم مي نگارم، گرانبهاترين اوراق اين نگارش را سرشار از ردپاي كلام، عمل و محبت حضرتعالي مي بينم و امروز كه پس از آن همه بردباري و حمايت، بجاي شادماني و رضايت، اندوه در آهنگ صدايتان مي شنوم، برايم بسيار، بسيار غم انگيزست.
 
قبل از اين موج جديد بلاخيز پيش بيني ايام را بدليل غفلت هاي ساده انگارانه به محضرتان تقديم كرده بودم دلم نمي خواست آنچه مي ديدم، تحقق يابد.
 
دلم مي خواست در عالم پيش بيني و رويا بماند همچون انساني كه خوابي تلخ مي بيند و در عالم بيداري خوشحال مي شود كه خواب بود ولي متأسفانه به حقيقت پيوست.
 
اما بگويم عزيز دل، هنوز دير نشده است، تا خدا هست كه ياريمان كند، شما هستيد كه نصيحت و دعايمان كنيد، مردمي هستند كه حرفهايمان را بشنوند و همراهيمان كنند، قواي سه گانه اي هستند كه دست در دست هم حمايتمان كنند، نيروهاي مسلح، سازمان هاي مردم نهاد و خيريني هستند كه دستمان را بگيرند، جوانان و دانشگاهيان فرهيخته اي هستند كه در راه پيشگيري و درمان، معجزه خلق كنند.
 
مدافعين عاشق سلامتي هستند كه مهر بورزند و خسته نشوند، مادران و پدران شهدائي هستند كه دعاي نيمه شبانشان عطر دل انگيز كاروانمان باشد هراسي از هجمه بيماري نداريم و يقين داريم كه مهارش مي كنيم و بي ترديد دوباره بر مي گرديم به روزهائي كه مردم عزيز كشورمان با سلامتي و شادماني در كنار هم زندگي كنند و ديري نخواهد پائيد تا بر چهره نازنين فرمانده مهربانمان لبخند رضايتمندي بنشانيم.
 
انشاا....
 
دكتر سعيد نمكی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °