مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:11 - شنبه 16 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۸۲۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به کندی ثبت نام و مشکلات اجرایی در پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی از کار گروه اقتصادی کرونا درخواست خواهیم کرد تا تسهیلات را با فرآیند بهتر در اختیار متقاضیان قرار دهند و مهلت ثبت‌نام برای تسهیلات کرونایی واحد‌های خسارت دیده از کرونا دو هفته تمدید شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حامد شمس با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: متاسفانه از ۱۳ دستگاهی که قرار بود بانک اطلاعات این متقاضیان را در اختیار ما بگذارند، تنها ۹ دستگاه همکاری کردند و اطلاعات لازم را دراختیار ما قرار دادند.

او با انتقاد از عملکرد وزارت ارتباطات در این باره، گفت: این وزارتخانه پیامک تسهیلات کرونایی را به واحد‌های مشمول در موعد مقرر ارسال نکرد؛ بنابراین تصمیم بر این شد مهلت ثبت‌نام برای تسهیلات کرونایی واحد‌های خسارت دیده از کرونا دو هفته تمدید شود.

سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: مثلا وزارت فرهنگ و ارشاد اطلاعات حوزه مطبوعات و خبرگزاری‌ها و بنگاه‌های فرهنگی، وزارت راه و شهرسازی اطلاعات رانندگان برون شهری و حمل و نقل و وزارت کشور اطلاعات رانندگان درون شهری را لازم بود ارسال کنند، به وظایف خود عمل نکردند؛ به تبع کاری از ابتدا با کندی مواجه شود، خروجی آن هم با مشکل خواهد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۵°