بنای ۱۹ هزار متری غیرمجاز با جواز ۸۰۰ متری!
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 03 بهمن 1400
کد خبر : ۷۹۷۸۳۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
بنایی در منطقه رودبار قصران که با مجوز ۲۰۰ متر در ۴ قواره آغاز شده بود، حالا با بیش از ۱۹ هزار متر بنا، از یک زد و بند در منطقه شمیرانات تهران حکایت دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام حسینی امام جمعه بخش رودبار قصران، در بازدید از این ملک گفت: از رئیس محترم قوه قضائیه و نمایندگان او تقاضا داریم به منطقه سفر کنند و به اوضاع نابسامان ساخت و ساز‌ها در منطقه رسیدگی شود.

شبانی سرپرست شهرداری رودبار قصران گفت: پروانه ۴ پلاک به میزان هر پلاک ۲۰۰ متر صادر شده، اما مالک با ساخت ۵ طبقه پارکینگ میکند، در این حال ۸۰۰ متر بنای مجاز و ۶۶۳۰ متر بنای موجود و با ۵۸۳۰ متر بنای خلاف در کمیسیون مطرح میشود که رای به پرداخت جریمه داده می شود.

او افزود: در سال ۹۶ نیز پروانه توسعه بنا صادر و ۲۸۳۲ متر دیگر احداث میشود و در مجموع مساحت بنای احداث شده به ۹۴۲۷ متر می رسد.

شبانی گفت: اما هم اکنون با تخلفاتی که انجام شده مالک اقدام به احداث ۹۳۱۸ متر دیگر بنای اضافه دیگر شده است که ادامه کار متوقف شده باید موضوع در کمیسیون مطرح شود.

او با بیان اینکه این اتفاقات در دوران مدیران قبلی شهرداری صورت گرفته گفت: هم اکنون میزان احداث بنا در این ملک به بیش از ۱۹ هزار متر رسیده است که باید در کمیسیون مطرح شود، اما نظر شهرداری تخریب تخلفاتی است که انجام شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۶۲°    ۸.۵۹°