نمایندگان به دور از رویکردهای جناحی به رهنمودهای رهبری توجه کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:45 - چهارشنبه 13 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۸۴۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
به گفته مصری نماینده مجلس نکته حائز اهمیت در اظهارات رهبری این بود که ایشان در رهنمودهای خود به واژه های سیاسی و جناحی اشاره ای نکردند و معتقدم، نمایندگان باید به دور از این موضوعات به رهنمودهای ایشان توجه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

عبدالرضا مصری  در برنامه تیتر امشب و در تحلیل بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص مولفه های مجلس قوی گفت: بیانات ایشان در خصوص مجلس یازدهم همه نمایندگان را امیدوار کرد و همه احساس کردیم از روز اولِ تشکیل مجلس، ایشان در همه لحظات در کنار ما حضور دارند، تا اینکه سخنان دیروز(یکشنبه22 تیرماه) را ایراد کردند.

 او افزود: این بیانات جامع و کامل و سرشار از امید و تقویت بخشی بود و به راستی هدیه ای به مجلسی ها بود. 

 مصری تصریح کرد: ایشان مجلس را مظهر امید و انتظار مردم معرفی کردند؛ به این معنی که تاکید ایشان بر این دو واژه، مسئولیت سنگینی برای نمایندگان  ایجاد می کند. 

 این نماینده مجلس تحلیل کرد: بخش دیگری از بیانات رهبری به ترکیب مجلس معطوف بود که ایشان آن را «ترکیبی از جوانان پرانگیزه، با ایمان، پرتوان، تحصیلکرده و کارامد» معرفی کردند و فرمودند: «مجلسی داریم که قوی ترین و انقلابی ترین مجلس پس از انقلاب است» و وقتی که این تعابیر برای مجلسی به کار رود، آن را به مجلسی امیدبخش و خوب تبدیل خواهد کرد. 

 او اظهار امیدواری کرد: این فرازهای رهبر انقلاب با این ترکیب مجلس، آمادگی بیشتری برای پاسخگویی به انتظارات در نمایندگان ایجاد می کند و با رهنمودهای رهبر انقلاب مجلس جان دوباره گرفت.

به گفته مصری  نکته حائز اهمیت در اظهارات رهبری این بود که ایشان در رهنمودهای خود به واژه های سیاسی و جناحی اشاره ای نکردند و معتقدم، نمایندگان باید به دور از این موضوعات به رهنمودهای ایشان توجه کنند.

او تاکید کرد: با فرمایشات رهبری، تعامل بعد از ۴۰ سال معنا شد.


زنگنه، نماینده مجلس در ادامه تاکید کرد: رهبر انقلاب فرمودند، احساسی عمل نکنید، آنچه صلاح مردم و منطقی است انجام دهید.

او افزود: مردم در اسفندماه در شرایطی پای صندوق‌های رای آمدند که وضع معیشتی شان بسیار دچار مشکل شده بود و به تعبیر رهبر انقلاب مجلس امیدبخشی روی کار امد.

او تاکید کرد: این حضور مردم حاوی معنایی است که مردم احساس کردند این مجموعه‌ای که رهبری با عنوان مجلس انقلابی معرفی کردند با تمسک به روش‌های انقلابی و بارگشت به شعار‌های اصیل انقلاب، از مشکلات عبور خواهد کرد.

او در این باره هشدار داد: البته در کنار این امیدبخشی انتظاراتی ایجاد می‌شود که البته با افت‌هایی هم همراه است.

قادری، نماینده مجلس شورای اسلامی در استودیوی دیگری تاکید کرد: مردمی بودن می تواند یکی از مهمترین خصیصه های نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشد.

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۶°