کلانتری ها، پیشانی و ویترین نیرو‌های مسلح
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:21 - پنجشنبه 14 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۸۶۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید برنظارت مستمر و توجه ویژه فرماندهان به کلانتری ها، گفت: کارکنان کلانتری‌ها نباید تصور کنند که به آن‌ها توجهی نداریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار" حسین اشتری" در جمع معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی، اظهار داشت: اثربخشی و افزایش بهره وری کلانتری‌ها در راستای کلانتری تراز انقلاب اسلامی همواره یکی از اولویت‌های ناجا بوده و هست.

وی از کلانتری‌ها به عنوان پیشانی و ویترین نیرو‌های مسلح و نظام نام برد و افزود: نظارت بر کلانتری‌ها و اصلاح فرایند انجام کار و توجه به تعالی و استاندارد سازی رفتار کارکنان موجب ارتقاء شاخص‌های رضایتمندی شده است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: براساس تحلیل داده‌های سامانه مرکز نظارت همگانی ۱۹۷، میزان رضایتمندی هموطنان از عملکرد و رفتار کارکنان کلانتری‌ها بیشتر شده است.

وی بر نظارت فرماندهان، معاونان و مدیران بر عملکرد کارکنان، وضعیت محیطی، تجهیزات و امکانات کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها تاکید و تصریح کرد: البته خلاء‌هایی وجود دارد که باید مشکلات و نقاط ضعف؛ تبیین و پس از آسیب شناسی صحیح در جهت رفع آن اقدام شود.

فرمانده ناجا گفت: کارکنان کلانتری‌ها نباید تصور کنند که به آن‌ها توجهی نداریم برهمین اساس باید نظارت‌ها قوی و مستمر انجام شود تا بتوانیم ماموریت‌های محوله را به نحو مطلوب انجام دهیم.

سردار اشتری بر بکارگیری حرفه‌ای ترین، چابک‌ترین و بهترین نیرو‌های پلیس در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: معاضدت قضائی و حمایت کامل از کارکنان ناجا که در جریان ماموریت دچار مشکل می‌شوند، همواره مورد تاکید است و معاونت حقوقی ناجا بایستی با جدیت و حساسیت بیشتری این ماموریت مهم را دنبال کند تا نیرو‌ها دچار یاس و ناامیدی نشوند، البته برنامه ریزی مناسب برای اقدامات کوپ مستلزم نظارت و شناخت کافی است تا بدانیم برای اولویت و ضرورت‌ها چگونه تصمیم بگیریم.

فرمانده ناجا بر به کارگیری تجهیزات نوین و فناوری در کلانتری ها، پاسگاه‌ها و مراکز انتظامی تاکید و بیان کرد: بایداز ظرفیت‌های پژوهشی و دانشگاهی در راستای ارتقاء کیفیت تجهیزات در اختیار کلانتری‌ها بهره ببریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۷°