دولت به کمک مردم نیاز دارد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:03 - پنجشنبه 07 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۸۸۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
سخنگوی دولت گفت: بی تردید برای عبور از چالش‌های عظیم همپوشان که موجب مشکلات اقتصادی شده است، نیازمند همراهی همه آحاد مردم است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "علی ربیعی" در نشست خبری افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود موجب آرامش بخشی شدند و به سهم خود از طرف دولت از ایشان تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه فشار تحریم‌های آمریکا بر اقتصاد ایران تاکنون بر هیچ کشوری وارد نشده است، افزود:دولت برای حل مسائل مهم، چون تورم، کاهش ارزش پول ملی و مسائل اقتصادی آماده است. در جلسه دیروز سران قوا جلوه‌ای از بنای در کنار هم بودن همدلانه بود. بدون تردید عبور از این چالش‌های همپوشان که با آثار عظیم اقتصادی و اجتماعی کرونا هم در هم تنیده، نیازمند تمرکز بر مسائل اصلی، همراهی، همدلی و هم افزایی بین ارکان نظام و از آن مهمتر بین همه آحاد جامعه است.
سخنگوی دولت گفت با اشاره به چند جبهه در عرصه‌های بین المللی، فشار‌های تحریم، زورگویی‌های آمریکا و مشکلات اقتصادی و معیشتی دردناک برای مردم گفت: آثار کرونا که اقتصاد‌های بانشاط دنیا را هم دچار مشکل کرده توام با دیگر مشکلات در کشور ما هم تاثیرگذار بوده است.
او با تاکید بر اینکه عبور موفق و کاستن از مشکلات جامعه با همکاری همه جانبه و هم افزا و درک و فهم مشترک از مسائل امکانپذیر است اظهار داشت: خوشبختانه مثل همیشه مقام معظم رهبری با درک عمیق از شرایط توصیه‌های راهگشایی برای هم افزایی همه ارکان نظام ارائه کردند؛ جلسه دیروز سران سه قوه جلوه‌ای عالی از تصمیم و بنای سران قوا برای کار و کنار هم بودن همدلانه بود.
وی با اشاره به اینکه دولت آمادگی دارد پیرامون مسائل مهم همچون تورم، کاهش ارزش پول ملی و مشکلات تولید ناشی از مسائل تحریم با همه توان و در تعامل با قوای دیگر راهکار‌های اساسی ارائه بدهد گفت: با توجه به اینکه دولت در خط مقدم و کانون مقابله با مشکلات قرار دارد با احساس مسئولیت به آینده ایران همه قوا را به همکاری برای حل این مشکلات دعوت می‌کند.
سخنگوی دولت همچنین اظهار داشت: معتقد هستیم با هم اندیشی و هم افزایی قوا در کنار ظرفیت‌های تاریخی و طبیعی خود می‌توانیم با ظرفیت سازی‌های نوین از عهده مشکلات پیش رو بر بیاییم و زیرساخت‌های ورود به قرن جدید را هم تمهید کنیم.
برچسب ها: ربیعی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۴°