تکذیب چالش در جلسه سران قوا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:07 - دوشنبه 23 فروردين 1400
کد خبر : ۷۹۷۸۸۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: جلسه سران قوا در فضایی کاملا صمیمی و بدون هیچ موضوع خاصی که ایجاد سردی کند برگزار شد و من هیچ چالشی در این جلسه ندیدم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حاج بابایی در گفتگو با شبکه خبر گفت: جلسه سران قوا، اولین جلسه‌ای بود که مجلس یازدهم، رئیس محترم مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس کمیسیون اقتصادی، به همراه دو قوه دیگر: رئیس قوه قضائیه و ریاست محترم جمهور و بعضی از وزرا و معاونین که مجموعا اعضای شورای هماهنگی عالی اقتصادی نامیده می‌شوند حضور پیدا کردند و حدود ۲ ساعت و نیم این جلسه به طول انجامید و مباحث بسیار خوب و گزارش‌های خوبی در جلسه مطرح شد و درباره بحث ارز و مسائل گوناگون مطرح جامعه جلسه با صمیمیت خوبی برگزار شد.

او افزود: تصمیم قاطعی که در این باره گرفته شد عبارت بود از هماهنگی قاطع سه قوه برای پیگیری مسائل ارزی که در کشور اتفاق افتاده و این که هر قوه‌ای با تمام قدرت ورود پیدا کند تا بتوانیم از عهده مشکلی که به وجود آمده بر بیاییم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: جز صمیمیت و بیان مطالب و مسائل گوناگونی که تمام اعضا صحبت کردند موضوع خاصی که در واقع ایجاد دلسردی بکند من در جلسه مشاهده نکردم و من هیچ چالشی ندیم، من قبل از همه در جلسه حضور داشتم و تا لحظه‌ای هم که همه رفتند حضور داشتم و من هیچ چالشی مشاهده نکردم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°