افزایش خدمات سازمان بهزیستی به افراد تحت پوشش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:26 - يکشنبه 10 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۷۸۸۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تاکنون ۱۲۶ هزار و ۲۰۲ واحد مسکونی در اختیار مددجویان قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"وحید قبادی‌دانا" در گفتگو با ۱۸:۳۰ بابیان گزیده‌ای از عملکرد سازمان بهزیستی در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی گفت: سازمان بهزیستی در 18 ماه گذشته علاوه بر حمایت های مختلف از خانوار ها و افراد کم توان با افتتاح ۵ مرکز بازتوانی در ۵ استان کشور تلاش شده است پیشگیری مقدم بر بازتوانی و درمان افراد معتاد باشد.

او افزود: با دعوت ازکارشناسان و مدیران مراکز بازتوانی در ۲۰ سال گذشته سعی شده است برای درمان افراد معتاد به مدل نوینی برسیم. استمرار درمان، مدیریت موارد خاص به کمک یک تیم درمان، علاوه بر حملایت از خانواده‌های آن‌ها با بازتوانی آن‌ها و آموزش مهارت به آن‌ها تلاش فراروانی شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور از اقدامات سازمان بهزیستی در درمان اعتیاد گفت و افزود: تاکنون ۱۲۶ هزار و ۲۰۲ واحد مسکونی در اختیار مددجویان قرار گرفته است.

قبادی دانا افزود: ۴۵۰ هزار واحد مسکونی در حال احداث است.
او از ودیعه مسکن برای زنان سرپرست خانوار دارای فرزند معلول خبر داد و گفت: فرزندان سازمان بهزیستی هم می توانند از کمک هزینه ودیعه مسکن  بصورت وام قرض الحسنه برخوردار شوند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در سال گذشته ۷۵ درصد بودجه سازمان بهزیستی را دریافت کردیم، گفت:در بحث فرزند آوری خانوار‌هایی که دوقلو به بالا دارند ۴۰۰ هزار تومان به کارت آن‌ها اضافه می‌شود.
 
برچسب ها: اعتیاد ، بهزیستی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°