سنجش نوآموزان با اجازه ستاد مقابله با کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:21 - يکشنبه 10 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۸۰۳۶
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بخشی از معاینات پزشکی مربوط به طرح سنجش نوآموزان حذف شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ثقفی در ارتباط تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر، گفت: پیرو مکاتبات این سازمان با ستاد مقابله با کرونای تهران، اجرای طرح سنجش نوآموزان با اجرای پروتکل های بهداشتی می‌تواند انجام شود.

او افزود: اگر پروتکل‌های بهداشتی در این مراکز سنجش به خوبی انجام شود و ما دغدغه‌ای از این جهت نداشته باشیم، پایگاه‌ها می‌توانند باز باشند و به فعالیت خود ادامه دهند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران  گفت: تعداد سنجش نوآموزان در تهران روزانه حدود ۲ هزار نفر است؛ پایگاه‌ ها به بخش های مختلفی تقسیم می‌شوند که در هر پایگاه ۲۰ نفر حضور پیدا خواهد کرد. تمام پروتکل‌های بهداشتی هم باید در پایگاه ها رعایت شود.

ثقفی افزود: باید بدانید که این پایگاه‌ها محصول مشترک آموزش و پرورش و ۳ دانشگاه علوم پزشکی است، همین امر موجب می‌شود نظارت‌های کافی بر پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.
 
وی گفت: بخشی از معاینات پزشکی مربوط به طرح سنجش نوآموزان حذف شده است، گفت: معاینه‌های پزشکی در سنجش شامل گوش، دهان، چشم و بینی نمی‌شود.
 
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: یکی از اصلی‌ترین علل تعویق نیافتادن آزمون سنجش دانش آموزان،کوتاه بودن فاصله زمانی ما تا آغاز سال تحصیلی امسال است زیرا ما باید از ۱۵ شهریور سال تحصیلی جدید را آغاز کنیم.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°