نیمه کاره رها شدن مسکن مهر سلفچگان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:58 - چهارشنبه 13 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۸۰۹۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
مدیر کل بنیاد مسکن استان قم: بعلت نبود مشتری و متقاضی پروژه مسکن مهر سلفچگان متوقف شد که اکنون مجدد عملیات اجرایی شروع شده و تعدادی از واحدها تا پایان سال تحویل می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

بلدی مدیر کل بنیاد مسکن استان قم در ارتباط تلفنی با برنامه پیگری شبکه خبر گفت: بر اساس تصمیم شورای مسکن استان در سال 90 برای مسکن مهر سلفچگان تعداد 524 واحد تعریف شد که این پروژه بین بنیاد مسکن ، بانک مسکن و سازنده عملیاتی شد. از این تعداد 328 واحد تکمیل و تحویل متقصاضیان شد.

اما بعلت قرار گرفتن سلفچگان در کنار منطقه ویژه اقتصادی برای کارکنان این منطقه قرار داده شد که کارکنان منطقه و یه اقتصادی مسکن مهر قم را انتخاب کردند و پروژه مسکن مهر سلفچگان بعلت نبود مشتری و متقاضی پروژه متوقف شد اما مجدد عملیات اجرایی شروع به کار کرده که در مدت زمان معین ساخته و تحویل متقاضیان خواهد شد. 

به دلیل افزایش قیمت های مسکن تعدادی از افراد مراجعه کرده اند و مراحل کار در حال انجام است. بخشی از کار به صورت تسهیلات در نظر گرفته شده و متقاضی نیز باید آورده ای داشته باشد که تعدای از واحدها تا پایان سال و مابقی در سال آینده تحویل متقاضیان خواهد شد. 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۶°