سردار سلامی: پشتوانه امروز ما، جوانان شجاع هستند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:01 - يکشنبه 17 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۸۱۴۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
فرمانده کل سپاه گفت: پشتوانه امروز ما جوانان قدرتمند و روحیه شجاعانه آنهاست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 فرمانده کل سپاه با تاکید بر این که تاکتیک‌های رزم ما به روز شده است گفت: باید در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیرو طراحی ساخت بالگرد‌های متناسب با ماموریت‌های نیرو آغاز شود.

به گزارش روز دوشنبه سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر حسین سلامی در جریان بازدید از پایگاه فتح هوانیروز سپاه گفت: پیشرفت و جهشی که در قدرت بالگردی سپاه پیش آمده، حاصل قدرت فرماندهان ما در نیروی زمینی است. نیروی زمینی سپاه نیروی مقتدر و پیشتاز است و در خط مقدم آرایش دفاعی در مقابل دشمن قرار دارد.

وی ادامه داد: امروز ما روی زمین شخصیت زنده و درخشان این نیرو را مشاهده می‌کنیم. هوانیروز سپاه فقط متعلق به نیروی زمینی سپاه نیست و هرجا حادثه‌ای اتفاق می‌افتد دوستان ما اولین کسانی هستند که فداکارانه حضور پیدا می‌کنند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به نقش آفرینی بالگرد‌های سپاه در جریان سیل خوزستان، اظهار داشت: توان بالگردی سپاه یک توانمندی برای کل نظام است وما باید قدرتمند شویم و همواره در فرآیند تولید و تولد قدرت زندگی کنیم. ما ۴۱ سال در متن و در نقطه تمرکز پیچیده‌ترین توطئه‌های جهانی زندگی کردیم و همه نظریه‌های دشمنان را به اذن خدای متعال و به برکت مجاهدت‌ها و اندیشه‌های بزرگ و هدفمند خنثی کرده‌ایم.

‌وی با تاکید بر اینکه نظام و سپاه به خوبی نیاز‌ها را شناسایی کرده‌اند، گفت: تاکتیک‌های رزم ما به روز شده است تا توانسته‌ایم در مقابله با قدرت‌ها از کیان اسلام و استقلال وطن دفاع کنیم.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه در عرصه طراحی توطئه و برنامه‌ریزی، دشمنان ما یک لحظه هم غافل و ساکت نبوده‌اند، اظهار کرد: تفاوت ما و دشمن در این است که هر چندآن‌ها در حجم تسلیحات از ما جلوتر بوده‌اند، اما ما ایستاده‌ایم و این در اثر هدایت‌های رهبری معظم انقلاب حاصل شده و پشتوانه امروز ما جوانان قدرتمند و روح شجاعت و پیش روی فرماندهان و آحاد رزمندگان ما است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نیروی زمینی در این کارزار سخت نقش ممتازی بازی کرده است، گفت: فهرست شهدای این نیرو نشان‌دهنده نقش و درخشش این نیروی بزرگ در حفظ عزت و شرف و کرامت ما است. این نیرو بوی فداکاری و عطر وفاداری و نسیم شجاعت می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه رزمندگان نیروی زمینی سپاه در سخت‌ترین لحظه‌های نبرد طعم پیروزی را چشیده‌اند، گفت: امروز بخش مهمی از امنیت ملی ما بر دوش نیروی زمینی سپاه است. مرز‌ها نقش اول در امنیت کشور را بازی می‌کنند. در ورای مرز‌ها آرایش‌های خطرناک دشمن را می‌بینیم که مترصد فرصت هستند، اما نیرو‌های دفاعی ما این فرصت را از آنان می‌گیرند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه فرزندان توانمند ملت ایران در نیروی زمینی سپاه در حوزه تعمیرات خودکفا شده‌اند، اظهار داشت: این سطح از آموزش دارای معیار جهانی است که همین شایسته نیروی زمینی ما است.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دل‌های پر از ایمان سد‌های محکم دفاعی ما هستند که از در هم آمیختگی آن با تجهیزات پیشرفته معجزه می‌آفرینند، گفت: نیروی زمینی سپاه به فضل الهی به این سمت خواهد رفت که از حیث ساخت و فناوری خودکفا شود. باید در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیرو طراحی ساخت بالگرد‌های متناسب با ماموریت‌های نیرو آغاز شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۷°