تشکیل کمیته مشترک برای رصد وضع کرونایی کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:12 - يکشنبه 10 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۸۱۶۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تشکیل کمیته مشترک میان وزارت بهداشت و کمسیون بهداشت مجلس به منظور رصد وضعیت کرونایی کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای دکتر نمکی پس از حضور در نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، به منظور پاسخ به سوالات نمایندگان، با بیان اینکه کمیسیون بهداشت را اتاق فکر نظام سلامت می‌دانیم تصریح کرد: شکل گیری بسیج ملی در مقابله شیوع کرونا در کشور منجر به ایجاد یک همگرایی بزرگ و وفاق ملی در کشور شد که پس از دفاع مقدس بی سابقه بود.

وزیر بهداشت درباره تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون بهداشت مجلس به منظور رصد وضعیت کرونایی کشور، افزود: چند تن از معاونان وزارت بهداشت نیز با نمایندگان همکاری می‌کنند و هر دستورالعملی که از سوی این کمیته برای برون رفت از بحران فعلی تهیه شود، حتما مورد توجه وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت.
 
 

احمدی نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس هم درباره جلسه گفت: ۳ سوال نمایندگان مطرح کردند که پاسخ به سوال اول قانع کننده بود. در مورد سوال دوم وزیر بهداشت دستور پیگیری‌های لازم را صادر کردند و در خصوص سوال سوم هم وزیر بهداشت دستور تشکیل تیمی را برای حضور در محل مورد بحث به اتفاق نماینده مجلس صادر کردند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°