مشمولان جامانده سهام عدالت تعیین تکلیف شدند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:51 - جمعه 15 اسفند 1399
کد خبر : ۷۹۸۱۹۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره طرح ساماندهی سهام عدالت و جاماندگان نهاد‌های حمایتی، گفت: سهام عدالت به ۶ دهک نخست جامعه و همچنین خانواده ایثارگران، شهدا و... که سهام خود را دریافت نکرده‌اند تعلق می‌گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "مهدی طغیانی" در تشریح جلسه امروز(سه‌شنبه) کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز جزییات مرتبط با طرح ساماندهی سهام عدالت و جاماندگان نهاد‌های حمایتی، جمع‌بندی و تعیین تکلیف شد. در واقع به افرادی که جزو ۶ دهک نخست جامعه هستند و همچنین خانواده ایثارگران، شهدا و... که سهام عدالت خود را دریافت نکرده‌اند، این سهام تعلق می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: همچنین از آنجا که از وضعیت جاماندگان ۶ دهک نخست، برآورد عددی دقیقی وجود نداشت، مقرر شد، معاون وزیر کار برآورد عددی آن را به طور کامل به کمیسیون ارائه دهد تا بتوان این موضوع را هم به نتیجه رساند.

طغیانی افزود: حمایت نکردن دولت از اصناف با وجود تعهد داده شده، به تعویق افتادن وام‌های بانکی، عدم تعهد بانک‌ها به مسائلی همچون تخفیفات بانکی، مسئله تنظیم بازار از دیگر مواردی بود که در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی با اتاق اصناف مطرح شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی همچنین مسئولان صندوق کارآفرینی امید نیز درباره تسهیلات ارائه شده و اقدامات انجام گرفته برای بهبود وضعیت کسب و کار و معیشت مردم گزارشی ارائه کردند.
برچسب ها: مجلس
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۵°