پیش بینی کاهش بیماران کرونایی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۷۹۸۲۵۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران: با توجه به استقبال مردم به زدن ماسک، از اواسط هفته آینده پیش بینی می کنیم شاهد کاهش مراجعان به بیمارستان ها باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

زالی، فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران در ارتباط با شبکه خبر گفت: در 24 ساعت گذشته در بخش های عادی بیمارستان های پایتخت 767 بیمار جدید که 154 نفر از آن ها در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

او افزود: در این مدت 672 نفر از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران گفت: حال برخی از بیمارانی که به بیمارستان ها مراجعه می کنند وخیم تر است.

زالی از همراهان بیماران خواست حضور حداقلی در بیمارستان ها داشته باشند، چرا که بیمارستان ها یکی از کانونهای اصلی شیوع کرونا است.

رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونای کلانشهر تهران گفت: با توجه به استقبال مردم به زدن ماسک، از اواسط هفته آینده پیش بینی می کنیم شاهد کاهش مراجعان به بیمارستان ها باشیم.

فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران: درخواست کردیم محدودیت های در تهران تمدید شود چرا که شرایط نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است.

دکتر زالی افزود: همچون روزهای گذشته یک سوم کارکنان نیز از طریق دورکاری و یا مرخصی به صورت چرخشی از حضور در محل کار معاف هستند و ادارات به گروه های پر خطر مرخصی استعلاجی بدهند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °