کشف ۲۱۸ کیلو مواد مخدر در بنادر بوشهر و هرمزگان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 25 خرداد 1400
کد خبر : ۷۹۸۲۸۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از کشف ۲۱۸ کیلو مواد مخدر در بنادر بوشهر و هرمزگان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "سرهنگ جعفر اطمانی" گفت: ماموران یگان حفاظت استان‌های بوشهر و هرمزگان موفق شدند با هوشیاری و اقدام به موقع ۱۸ کیلوگرم حشیش در بندر «دیر» و ۲۰۰ کیلوگرم تریاک در بندر «شهید رجایی» را به همراه ۲ نفر سوداگر مرگ دستگیر کنند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی کشور افزود: ماموران یگان حفاظت بندر دیر استان بوشهر حین کنترل خودرو‌های ورودی به بندر که حامل بار صادراتی به خارج از کشور بودند به یک دستگاه کامیون یخچال دار حامل تره‌بار به مقصد کشور قطر مشکوک می‌شوند.

وی افزود: پس از هدایت کامیون به پارکینگ بندر در بازرسی به عمل آمده مقدار تقریبی ۱۸ کیلوگرم حشیش مجهز به دو دستگاه GPS که به طرز ماهرانه‌ای در زیر یخچال و روی شاسی خودرو جاسازی شده بود کشف و یک متهم دستگیر می‌شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: در عملیاتی دیگر مأموران یگان حفاظت بندر شهید رجایی استان هرمزگان همزمان با برقراری نظم و امنیت به یک دستگاه خودروی سمند که قصد ورود به بندر را داشت مشکوک شده و دستور توقف صادر می‌کنند.
اطمانی گفت: راننده بدون توجه به اخطار ماموران با سرعت از محل متواری و وارد بندر می‌شود که پس از عملیات تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی مقدار تقریبی ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک جفت پلاک شخصی (ملی) به شماره معلوم کشف می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان کرد: با هوشیاری و سرعت عمل ماموران در دو عملیات جداگانه، جمعا مقدار ۲۱۸ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط و ۲ نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند.

اطمانی گفت: کارکنان این یگان حفاظتی با عزمی راسخ و پشتکاری مثال زدنی در حال انجام وظیفه هستند و با هوشیاری کامل اجازه هیچ گونه قاچاق مواد مخدر به افراد سودجو و معاند را نخواهند داد.
برچسب ها: مخدر ، بنادر
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °